• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překlad Fear the Dark Unknown před dokončením

Nejklasičtější zápletka jakou byste od hororové hry mohli čekat se neobejde bez záhadného domu, mužského, ženského charakteru, záhadného úmrtí, hádanek, klíčů a minimálně jedné osoby po které budete pátrat.

Fear the Dark Unknown to má všechno v úhledném balíčku, který vzdává hold klasikám jako jsou Residen Evil nebo Silent Hills. V jejich původních podobách z dob dávno minulých.

@Mayki je přesvědčen, že se hře nedostává pozornosti kterou by si zasloužila tak se pustil do překladu, kterým na hru jistě nejen upozorní, ale přiblíží ji i dalším hráčům, kteří by nepřekonali strach z neporozumění.

Překlad je v cílové rovince a v tuto chvíli se otevírá možnost pro otřelého lovce záhad, ostříleného likvidátora překlepů a nebojácného lingvistu, který by přiložil ruku k dílu a pomohl @Mayki mu projít hru křížem krážem a vychytat i ty nejdrobnější chybičky, které by se schovávali někde v koutě.

Já mám takový pocit, že hledá právě tebe, tedy neváhej a koukej se mu ozvat.

Profil překladu: Fear the Dark Unknown
 
Top