• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Překlad Fear the Dark Unknown před dokončením

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 9
  • Vytvořeno
S

Smazaný uživatel 9

Návštěvník
Nejklasičtější zápletka jakou byste od hororové hry mohli čekat se neobejde bez záhadného domu, mužského, ženského charakteru, záhadného úmrtí, hádanek, klíčů a minimálně jedné osoby po které budete pátrat.

Fear the Dark Unknown to má všechno v úhledném balíčku, který vzdává hold klasikám jako jsou Residen Evil nebo Silent Hills. V jejich původních podobách z dob dávno minulých.

@Mayki je přesvědčen, že se hře nedostává pozornosti kterou by si zasloužila tak se pustil do překladu, kterým na hru jistě nejen upozorní, ale přiblíží ji i dalším hráčům, kteří by nepřekonali strach z neporozumění.

Překlad je v cílové rovince a v tuto chvíli se otevírá možnost pro otřelého lovce záhad, ostříleného likvidátora překlepů a nebojácného lingvistu, který by přiložil ruku k dílu a pomohl @Mayki mu projít hru křížem krážem a vychytat i ty nejdrobnější chybičky, které by se schovávali někde v koutě.

Já mám takový pocit, že hledá právě tebe, tedy neváhej a koukej se mu ozvat.

Profil překladu: Fear the Dark Unknown
 
Back
Top