• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Překlad Age of Empires II Definitive Edition těsně před dokončením

 • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 9
 • Vytvořeno
S

Smazaný uživatel 9

Návštěvník
Některé hry mají do smrti daleko, čehož je Age of Empires II zářným příkladem. Je to až neuvěřitelné, ale od roku 1999, nebyla snad jediná lanka, kde by jsem nepotkal aspoň jednu seanci právě v AoE II. Ta nostalgická vlna, cinkání poplašného zvonu shánějící všechny dělníky do budov, aby se ukryli před nájezdem nepřítele. Povedlo se tu něco, co se do dneška povedlo zopakovat opravdu jen stěží.

Když pak přišla informace o tom, že bude hra upravena pro dnešní standardy, jako první mě napadlo jestli budou zachovány ty všechny skvělé vlastnosti, jak lan hraní a především, jestli se najde někdo, kdo přenese i tu legendární češtinu, která nás provází také naprostou většinu života téhle hry.

A skutečně se stalo.

@Sygfrost v současné době dokončuje kompletní překlad, jak základu, tak veškerých novinek, které se objevili v rámci revitalizace a dává tak šanci téhle hře i v našem ďolíčku přežívat další úctyhodná léta. 21 let je už sakra věk, tak schválně jestli to dotáhne na 30 a bude stále stejně populární.

Profil překladu: Age of Empires II Definitive Edition
 
Back
Top