• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

PlateUp!

Tristan

Uživatel
Příspěvky
2
Skóre reakcí
2
Bodů
0
Zdravím,
jedná sa o niečo podobné hre Overcooked, je to viac Indie záležitosť. Ale mňa osobne chytila už prvého videného streamu viac ako predchádzajúca menovaná :) Na pohľad jednoduchá, ale má svoje zaujímavé mechaniky, možnosti automatizácie a je to na co-op fajná odreagovačka. Anglicky naozaj nie je zložitá a nie, že by som ja osobne s tým mal problém, ale pri co-op s inými by to mohlo uľahčiť pár vecí :) Tak to dávam len tak do pľacu, keby sa toho niekto či už v cz, alebo sk forme ujal :)


Video: .https://www.youtube.com/watch?v=5KZzppX-Ibg&ab_channel=YogscastGames

Obrázky:
FranchiseCreationScreen.png

CardSelection.png
 
Ahoj také bych se přimluvil o tvorbu češtiny kdyby se do toho někdo pustil a dokázal to přeložit nějak :)
 
Back
Top