Odznaky/kartičky či co to je na Steamu

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Kamil

3. úroveň
Legenda PH
84%
Příspěvků
1.124
Skóre reakcí
29
Bodů
418
K čemu jsou dobré tyhle kraviny, co pořád otravují na Steamu (máte novou položku v inventáři....)?
upload_2016-5-2_20-24-56.png
 

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
186
Skóre reakcí
44
Bodů
297
na nic je to len taka hra, biznis s kartickami, levelujes sa, vymienas, predavas, kupujes a ziskavas xp a zato mas trochu rozsirene moznosti na steamu, special smajlikov, zlavy na hry ale vacsinou by su to tale blbinky.. mozes ziskat nejaku hotnost atd ..

ja to mam napriklad takto... (sorr som mimo pc a toto je cez mobile appku)
8bad3b20625ab1c7a008c3fbacf87b68.jpg
 
Komentář

Ascalon

Hlavní administrátor
Člen týmu PH
Administrátor
89%
Příspěvků
525
Řešení
3
Skóre reakcí
207
Bodů
883
Je to na dvě věci ;)
 
Komentář

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.146
Skóre reakcí
361
Bodů
453
pakliže nechceš dělat youtubera tak k ničemu.
 
Komentář

Apoliener

Nováček
79%
Příspěvků
412
Skóre reakcí
149
Bodů
392
Já osobně jsem to začal prodávat, ale je to klikačka a chce to tu aplikaci v mobilu na okamžité schvalování :)
 
Komentář

Pilda

Nováček
57%
Příspěvků
93
Řešení
1
Skóre reakcí
34
Bodů
285
1.) Lidi si tím vydělávají peníze (ne moc, četl jsem cca 5 dolarů denně, ale kde to třeba student najde)
2.) Pokud máš komplet sérii a uděláš z toho odznak - badge, tak za to něco dostaneš (třeba pozadí na profil, nějaký kupón, smajlíka té hry, atd - ty věci také můžou být prodejné). Samotný odznak si lze vystavit na profilu a dá se vylepšovat také, když seženeš znovu všechny potřebné karty.
3.) Za vytvoření odznaku dostaneš hodně steam exp a nikdy nevíš kdy se bude steam level nějak zvýhodňovat (třeba sleva na hry, ale zatím tomu tak není)

Je to vcelku složitý mechanismus, je dobré vědět třeba toto:
1.) Hraním těch her můžeš získat maximálně polovinu možných kartiček, zaokrouhleno dolu (tzn. pokud je maximum třeba 7, tak jich můžeš získat 3)
2.) Pokud dosáhneš maximálního počtu těch získaných kartiček za hraní, tak jsi oprávněn získat tzv. booster pack - to je balíček kartiček, který dostane vždycky někdo náhodný, pokud někdo jiný vytvoří z kartiček odznak. Ten booster pak lze i koupit za krystaly (ty lze získat třeba rozbitím odznaků, či díky výměně). Čím máš vyšší steam level, tím je vyšší šance, že dostaneš ten booster pack.
3.) Vytvořením těch odznaků získáš exp pro steam level.
4.) Kromě klasických kartiček existují i tzn. foil badges, což jsou raritní verze těch kartiček a ty jsou celku drahé. Já mám zatím jenom jednu a její cena je 2,98 euro!
5.) Ti lidé co si tím vydělávají jsou vcelku spekulanti, nabízí třeba kartička v poměru 2:1, či chtějí za výměnu doplatit nějaké krystaly
6.) Kartičky získáváš hraním těch her, ale existuje program, díky kterému je můžeš získat mnohem rychleji a dokonce bez instalace těch her. Program by měl být bezpečný, avšak nedoporučuje se to dělat u online her. Program se jmenuje IdleMaster.
 
Komentář

Kamil

3. úroveň
Legenda PH
84%
Příspěvků
1.124
Skóre reakcí
29
Bodů
418
Pilda Pilda protože jsi si dal tolik práce s popisem, tak jestli je chceš a když napíšeš (ať to nemusím studovat) jak to nejjednodušeji převést, jsou Tvoje :)
 
Komentář

DarkhenCZ

Nováček
60%
Příspěvků
155
Skóre reakcí
58
Bodů
297
Kdyby někdo nevěděl, co s kartama napište, a nebo si mě přidejte do přátel Hefhediyalyriyapayem :).
 
Komentář

Lilly

Nováček
60%
Příspěvků
161
Skóre reakcí
59
Bodů
297
Nezlobte se na mně, ale myslim si, že je to prostě blbost. S timhle, už steam neví jak od lidí vytahovat peníze za kravoviny. Kartičky, položky k čemu to vůbec je ? jenom to zbytečně uděla bordel v inventaři a nic moc z toho neprodaš. Dava to sice vylepšení, ale nic moc. Když jsem hrala steam hru COUNTER STRIKE GO a na konci finale mi system udělil vzacnu zbraň M4A4 POSEIDON (Csgo skin) tak to bylo něco a radost. Ta zbraň ma hodnotu za 198 euros a teď jenom zjistit jak tohle dostanu na paypal učet a prachy převezmu z paypal učtu na bankovní učet.

Vylepšila jsem si profil, ale když jsem zjistila, že hodně do toho davam a nemam z toho nic, tak jsem, už v tom nepokračovala. Vlastnit bedinky nebo kartičky za 0.03 eu, popřipadě bezcenne věci neuznavam. Dokonce je tam jeden šilenec co ma 2400 Level na steam učtu a investice do vylepšení a kartiček byla určitě minimalne za 1 000 000 kč

http://steamcommunity.com/id/St4ck
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top