Iron Harvest

Sierpe

3. úroveň
Dárce portálu PH
65%
Příspěvků
401
Skóre reakcí
94
Bodů
322
Tak to vypadá že Iron Harvest bude mít českou lokaci protože je zmíněná na Steamu ;):headphone:Pro mě asi nejočekávanější hra 2020 jelikož zbožňuju deskovou hru Scythe a umění Jakuba Różalskiho podle kterého je hra inspirována. Jde o alternativní historii po 1 světové válce mixklé steampunkem... Tvurci jsou velcí fanoušci Company of Heroes a netaji se tím že se jím i inspirovali..

hra vychází 1. září na mé narozeniny :D ...

 

Apoliener

Nováček
79%
Příspěvků
412
Skóre reakcí
149
Bodů
392
A už si zkoušel demo? Já se taky dost těšil, ale musím říct, že ta demoverze mě moc nepřesvědčila. Optimalizace velká bída, načítání mise trvalo věčnost (5+ minut), graficky mi to taky přišlo na videu hezčí a ani to neběželo plynule. Ozvučení mi taky přišlo, že místy úplně chybělo a působilo to zvláštně. Žádný dabing, jednotky se mi zasekávali o "neviditelný" terén. Jako sice mají ještě ty 2 měsíce, ale těžko říct, jak moc to zvládnou vylepšit.
 
Komentář

Sierpe

3. úroveň
Dárce portálu PH
65%
Příspěvků
401
Skóre reakcí
94
Bodů
322
Jo dnes, to demo jsem jen přelítl. Jde vidět že je to nějaká beta to ještě podle mě projde změnou. Načítání jsem měl ok. Snad to kua vyladí :)
 
Komentář

Sierpe

3. úroveň
Dárce portálu PH
65%
Příspěvků
401
Skóre reakcí
94
Bodů
322
Hrajete někdo Iron Harvest?? Já dohrál nedávno mini DLC kampaň Rusviet Revolution kde se car Nikolaj bránil povstání Fenrise.. Jako pekelně těžká!
sr.JPG

Hrál jsem to na střední obtížnost a trvalo to dlouuuuho.. mnohdy jsem to musel jet znova a znova :D Na těžkou obtížnost si to neumím představit. Hra měla ze začátku porodní bolesti ale od září je tam mraky změna šlape jak hodinky. Navíc Multiplayer je vyšperkovaný. Cut scény a příběh mazec! V celé kampani jsou asi 2 hodiny filmečků a kdo má rád svět Scythe a universum Jakuba Rozalskiho tak bude rochnit blahem. Tak velký a propracovaný příběh je na rts hodně vzácnost.. poslední takový zážitek byl starý dobrý Starcraft.. ale to je mnoho a mnoho let ... Navíc koncem měsíce vychází nový velký dlc (spíše datadisk). A konečně letecky jednotky! A hlavně plně nová frakce amíci - The American Union of Usonia. Navíc by měl přijít ještě jeden dosud neodtajněný národ asi. Američani jsou v universu Scythe novinkou takže jsem velice zvědavý..

IH_Worldfair.jpgIH_Parade.jpg


 
Komentář

Top