• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Instalátor češtiny - Import 2 MB souboru do 4 Gb assets

woytman

Překladatel
Příspěvků
235
Řešení
2
Hodnocení
160
Bodů
55
Zdravím, překládám hru PC Building Simulator.

Hra jede přes Unity, tudíž textový soubor se nachází v 4 gigovém souboru .assets
Fonty, které jsou upravené kvůli diakritice zase leží v jiném souboru 9 megabajtovém .assets.

Celkem potřebuji naimportovat 13Mb do těchto 2 souborů, ale je zbytečné tvořit kvůli tomu 4Gb instalátor. Komprimací se dostanu ze 4.3GB někam na 500MB ale i to se mi zdá zbytečně velké.

Ať jsem hledal jak jsem hledal, nedokázal jsem přijít jak vytvořit takovýto skript.

//edit: Existuje vůbec takový to program, nebo se musí nascriptovat? Také mě napadlo použít CMD packer Unity, který by se umístil do instalace společně s potřebnými soubory a po instalaci by se musel spustit ten CMD script a ten už naimportuje potřebné soubory?
 
Naposledy upraveno:

MerlinSVK

Člen
Příspěvků
303
Řešení
1
Hodnocení
55
Bodů
30
Možnosť "edit" je správna :D CMD (resp. .bat súbor) -> unity nástroj -> import CZ súborov. Inštalačka bude mať možno 5MB dokopy.

Ja som používal NSIS. Tiež sa dá použiť InnoSetup. To sú ale pomerne komplikované skriptovacie nástroje. Podobne aj WiX Toolset.

Prípadne sa ešte pozri na Clickteam Install Creator. (<-- toto je asi naj riešenie)

Možno by sa dal použiť aj samorozbalovací RAR alebo 7zip, za predpokladu, že majú možnosť po dokončení extrahovania súborov spustiť ten .bat súbor.

V najhoršom prípade to .bat-ko proste spustí hráč. Klikať vieme všetci :)
 
Naposledy upraveno:

woytman

Překladatel
Příspěvků
235
Řešení
2
Hodnocení
160
Bodů
55
Díky, myslel jsem si to a jen jsem se chtěl ujistit. Nejlepší řešení bude vytvoření instalace abych odlehčil práci uživatelům.
 
Top