• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Hra QUERN

Kamil

Uživatel
Příspěvky
1.126
Skóre reakcí
30
Bodů
0
Nevím, zda jste zaregistrovali, že hra QUERN v červnu dostala oficiální češtinu. Ještě jsem to nehrál, podle popisu to částečně vypadá na blbost typu Firewatch nebo Tacoma (nesnáším hry typu "s průzkumem prostředí", "walking simulator" a podobné nudy nevyžadující mozek), ale třeba to někdo uvítá:


screenshot_05.png
 
Úplně bych tohle nenazval hrou nevyžadující mozek, protože hádanky mi přišli opravdu hodně těžké, bez nápovědy bych se často dál nedostal, ale velké části je to také "walking simulator", protože člověk často hledá kam se dál může posunout.
 
Back
Top