Dokončuje se překlad The Beast Inside

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Někdy jsou dlouho odkládaná tajemství tou největší zátěží, kterou si jeden může naložit na svá bedra. Ono se může zdát jako jednoduché řešení něco prostě neřešit, že to nějak přejde. Ale mnohdy se to z dlouhodobého hlediska značně nevyplácí. U pokud naskáčou penále, u dluhů naskáčou úroky a u závažnějších zločinů, raději ani pomyslet. V podstatě je lepší mít vše pokud možno vyřešené. To platilo vždycky.

Ovšem takové nevyřešené, dávno zakopané záhady minulosti, ať už se jedná o dávno ututlané úmrtí člena rodiny, nepřiznaného potomka, následovníky nějakého pradávného kultu nebo prostě prázdný dům uprostřed lesa, který najednou ožije zvláštními událostmi. To jsou ideální scénáristické obezličky, které se ideálně hodí k nějakému tomu thrilleru s příměsí dnes tak oblíbeného survivalu. O podobnou směs témat se snaží i pánové z Illusion Ray Studia, kteří vás nechají zkoumat a přežívat dávno pohřbená tajemství, osobní tragédie a šílenství.

V současné chvíli jsou tu hned dvě pozitiva, která by jistě nejednoho z vás mohla zajímat. Tak předně, hra je aktuálně na Steamu ve slevě nějakých 27% a to do 29. května a neméně zajímavým faktem je i skutečnost, že Mayki Mayki dokončuje překlad. Než s ním půjde do ostrého vydání, rád by jej svěřil do rukou nějakého specialisty na horrory, který má pro strach uděláno a hru jednou, dvakrát, proběhne horem dolem a pomůže mu tak vychytat poslední mouchy na jinak jistě velmi vypilovaném překladu. Pokud si myslíš, že jsi to právě ty, pak neváhej a určitě se Mayki Mayki mu ozvi.

Profil překladu: The Beast Inside
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top