• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Dokončen překlad Final Fantasy X HD Remaster

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
Posledních pár dnů se nám veze na vlnách ikonického Final Fantasy, kdy se polovina světa dojímá nad dostupností remasteru FF VII, který sbírá ovace ve stoje, řeky slz dojetí a hlavně jednu kladnou recenzi za druhou.

Fanoušci tohoto univerza zase na portálu mohou stahovat hotovou češtinu k HD remasteru Final Fantasy X, který pro vás dokončil Raziel Raziel a Kruci z týmu RK-Translations.

Profil překladu: Final Fantasy X HD Remaster
 

Char

3. úroveň
Tým překladyher.eu
60%
Příspěvků
189
Skóre reakcí
45
Bodů
297
Tak na tuto hru v cestine se moc tesim. A moc dekuji za preklad.
 
Komentář

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
183
Skóre reakcí
44
Bodů
297
oh boy..prave som dohral RDR 2 a mam ist na dalsiu velku hru..? Tak smelo do toho.dik razi a kruci + kazdy co na tom makal.
Ste blazni :D tahate tie preklady z klobuku jak nic a kvalitne.
 
Komentář

Hanzmeister

Nováček
54%
Příspěvků
4
Skóre reakcí
1
Bodů
135
Na tohle sem čekal velice dlouho. Moje první hraní FFX dopadlo špatně, edit savu, abych to vůbec byl schopen dohrát (útok na Sina), a některá angličtina byla problém také. Ze hry jsem byl trošku zklamaný.

Děkuji za CZ, sledoval sem Váš web, najednou sem viděl, že je hotová, hned sem začal hrát. Výsledek? 120+ hodin, kompletní dokončení hry včetně všech bossů, jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.

A co můžu říct o CZ samotné? PERFEKTNÍ!

Děkuji a těším se na FFXV CZ!
 
Komentář
Top