• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Dokončen překlad Final Fantasy X HD Remaster

Posledních pár dnů se nám veze na vlnách ikonického Final Fantasy, kdy se polovina světa dojímá nad dostupností remasteru FF VII, který sbírá ovace ve stoje, řeky slz dojetí a hlavně jednu kladnou recenzi za druhou.

Fanoušci tohoto univerza zase na portálu mohou stahovat hotovou češtinu k HD remasteru Final Fantasy X, který pro vás dokončil @Raziel a Kruci z týmu RK-Translations.

Profil překladu: Final Fantasy X HD Remaster
 

Char

Tým překladyher.eu
Příspěvků
155
Hodnocení
36
Bodů
30
Tak na tuto hru v cestine se moc tesim. A moc dekuji za preklad.
 

Zemla

Člen
Příspěvků
145
Hodnocení
52
Bodů
35
oh boy..prave som dohral RDR 2 a mam ist na dalsiu velku hru..? Tak smelo do toho.dik razi a kruci + kazdy co na tom makal.
Ste blazni :D tahate tie preklady z klobuku jak nic a kvalitne.
 

Hanzmeister

Nováček
Příspěvků
4
Hodnocení
2
Bodů
3
Na tohle sem čekal velice dlouho. Moje první hraní FFX dopadlo špatně, edit savu, abych to vůbec byl schopen dohrát (útok na Sina), a některá angličtina byla problém také. Ze hry jsem byl trošku zklamaný.

Děkuji za CZ, sledoval sem Váš web, najednou sem viděl, že je hotová, hned sem začal hrát. Výsledek? 120+ hodin, kompletní dokončení hry včetně všech bossů, jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.

A co můžu říct o CZ samotné? PERFEKTNÍ!

Děkuji a těším se na FFXV CZ!
 
Top