• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Citystate II

citymanlive

Uživatel
Příspěvky
1
Skóre reakcí
0
Bodů
0
✨Hoj! Našla by se nějaká dobrá duše na překlad? S indie tvůrcem Andym jsem byl chvilku v kontaktu a můžu navázat popřípadě znova (y) Ve hře si vytvoříte vlastní národ, budujte města a přinášíte svým lidem prosperitu. Přesněji se jedná budovatelskou strategii na stavbu měst s realistickou ekonomikou a komplexními politickými možnostmi. Prostě experimentujete a realizujte svou vizi ideální společnosti. Jo, a powerd by Unity.

Recenze: Spíše kladné 75%

ss_27480184e608e09c2a7e4d259fe24c8337c7b88b.600x338.jpgAktuálně podporované jazyky:
Angličtina
Evropská španělština
Francouzština
Brazilská portugalština
Japonština
Thajština
Zjednodušená čínština
Němčina

Video: Citystate II - Official Gameplay Trailer
 
Back
Top