• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Chystá se čeština do Knights of Honor HD

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
V poslední době je častým jevem, že se vezme nějaká stará dobrá klasika, poměrně často adventura nebo strategie, které jako by nějak nemohli chytit třetí dech a stále jich vychází po málu a nejen to, některé prakticky do dnes nezestárli.

Podobně je tomu i u hry Knights of Honor, strategické hry, která vyšla už v roce 2004. Ta se dočkala HD úprav, tedy by měla být pohodlně hratelná i dnes. Nicméně mnohem zajímavější je, že se Arqwell Arqwell ujal nejen úpravy původního překladu dnešním standardům, ale co je mnohem zajímavější, rozhodl se některé grafické změny vrátit do původní podoby.
Nechci se pouštět do nějakého hodnocení, každý nechť dělá co umí a jestli to znamená aktuální češtinu, tak budiž, ale musela to teda být fakt hrůza, stran nových grafických úprav, když si někdo dá tu práci opravit změny zpět k původnímu vzezření.

Nicméně doufejme, že to Arqwell Arqwell ovi, půjde dobře od ruky a již brzy se dočkáte nejen aktuálního překladu, ale i plnohodnotného nostalgického herního zážitku.

Profil překladu: Knights of Honor HD
 

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Po upozornění Arqwell Arqwell , jsem trochu upravil formulaci článku, který tak mohl mylně evokovat, že byla špatná původní verze češtiny. To samozřejmě záměr nebyl, původní čeština byla jistě naprosto v pořádku. Zmínka se měla týkat výhradně grafických úprav, které Arqwell některé vrací do původního vzezření.
 
Komentář
Top