• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Chronicles of Mystery: The Tree of Life

Chronicles of Mystery: The Tree of Life 1.5, 1.6

ADV Dream

Překladatel
Příspěvků
79
Hodnocení
134
Bodů
35
ADV Dream přidal nový překlad:

Chronicles of Mystery: The Tree of Life - pokračování dobrodružné adventury ve stylu Indiana Jonese

POPIS DĚJE:
Příběh se odehrává kolem tajemství Stromu Života. Po staletí byli lidé schopni spáchat nejhorší zločiny a riskovat své životy, aby ho objevili. Časy se změnily, ale lidská povaha ne. Sylvie Lerouxová - mladá archeoložka a dobrodružka se snaží vyřešit záhadu, kterou tato legenda obklopuje. Jaká je souvislost s nevyřešenou záhadu ztracené posádky z lodi Mary Celeste? Kdo je tajemný hrabě St Germain? S cílem získat odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek se Sylvie vydá...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

kwangombwana

Člen
Příspěvků
21
Hodnocení
3
Bodů
5
Prosím o aktualizaci instalátoru - ani jedna verze nejde nainstalovat. Velikost souboru datazenoo.vbf je v současné verzi na steamu o velikosti 317 410 125 a tudíž nelze instalátor aplikovat. Porosím buď o aktualizaci instalátoru nebo o zaslání příslušného *.vbf s češtinou k nakopírování do hry. Děkuji
 

mrakoplash

Dárce portálu PH
Příspěvků
7
Hodnocení
3
Bodů
5
Taky se přimlouvám za aktualizaci. Mám hru z Gamersgate (asi stejná verze, jako ze Steamu) a soubor je z roku 2009. Instalace tvrdí, že soubor nebyl nalezen.
 

mrakoplash

Dárce portálu PH
Příspěvků
7
Hodnocení
3
Bodů
5
Tak jsem to zvládl i sám. Stáhl jsem hru z uložto, ukradl odtud ten soubor, instalátorem ho počeštil a hodil ho do mé legální hry z Gamersgate. Zdá se, že to funguje. :) Snad v tom jiném souboru, které jsou v dnešních Steam a Gamersgate verzích hry nejsou nějaké změny, které budou způsobovat problémy.
 

ADV Dream

Překladatel
Příspěvků
79
Hodnocení
134
Bodů
35
Dobrý den,
pro lidi, kterým nefunguje instalátor na tuto češtinu máme řešení.

Pokud budete mít problém s instalací češtiny, zde je odkaz na počeštěný soubor datazen00.vbf
( pro velikost 371,410,960 B v originále )

https://uloz.to/!IuK9bsUpHriP/datazen00-vbf

Jde o dočasné řešení

S pozdravem
ADV Dream
 
Top