• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Chronicles of Mystery: The Tree of Life

Chronicles of Mystery: The Tree of Life 1.5, 1.6

ADV Dream

Překladatel
ADV Dream přidal nový překlad:

Chronicles of Mystery: The Tree of Life - pokračování dobrodružné adventury ve stylu Indiana Jonese

POPIS DĚJE:
Příběh se odehrává kolem tajemství Stromu Života. Po staletí byli lidé schopni spáchat nejhorší zločiny a riskovat své životy, aby ho objevili. Časy se změnily, ale lidská povaha ne. Sylvie Lerouxová - mladá archeoložka a dobrodružka se snaží vyřešit záhadu, kterou tato legenda obklopuje. Jaká je souvislost s nevyřešenou záhadu ztracené posádky z lodi Mary Celeste? Kdo je tajemný hrabě St Germain? S cílem získat odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek se Sylvie vydá...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Prosím o aktualizaci instalátoru - ani jedna verze nejde nainstalovat. Velikost souboru datazenoo.vbf je v současné verzi na steamu o velikosti 317 410 125 a tudíž nelze instalátor aplikovat. Porosím buď o aktualizaci instalátoru nebo o zaslání příslušného *.vbf s češtinou k nakopírování do hry. Děkuji
 

mrakoplash

Dárce portálu PH
Taky se přimlouvám za aktualizaci. Mám hru z Gamersgate (asi stejná verze, jako ze Steamu) a soubor je z roku 2009. Instalace tvrdí, že soubor nebyl nalezen.
 

mrakoplash

Dárce portálu PH
Tak jsem to zvládl i sám. Stáhl jsem hru z uložto, ukradl odtud ten soubor, instalátorem ho počeštil a hodil ho do mé legální hry z Gamersgate. Zdá se, že to funguje. :) Snad v tom jiném souboru, které jsou v dnešních Steam a Gamersgate verzích hry nejsou nějaké změny, které budou způsobovat problémy.
 

ADV Dream

Překladatel
Dobrý den,
pro lidi, kterým nefunguje instalátor na tuto češtinu máme řešení.

Pokud budete mít problém s instalací češtiny, zde je odkaz na počeštěný soubor datazen00.vbf
( pro velikost 371,410,960 B v originále )

https://uloz.to/!IuK9bsUpHriP/datazen00-vbf

Jde o dočasné řešení

S pozdravem
ADV Dream
 
Top