• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Bully Scholarship Edition - Program na překlad

D

davidgamescz

Návštěvník
Ahoj, viděl jsem tu příspěvky od Killermannvs ale nemůžu mu napsat zprávu, chtěl bych tuto hru pomoct překládat, nebo sehnat program přes který to jde přeložit, nikde jsem nic takového nenašel, co jsem našel tak nefungovali.
Chtěl bych to i sám přeložit , jen potřebuji na to program a návod.
Děkuji předem.
 
Ahoj, překlad pořád není mrtvý a mám na něj kontakt a napíšu mu, že máš zájem se podílet na překladu. Potřeboval bych ale nějaký pokud možno gmail na tebe, pokud se rozhodně k překladu přibrat.
 
Back
Top