• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Beyond a Steel Sky - hrubý překlad hotov

Ahoj, tak už se blížíme do finále s překladem Beyond a Steel Sky a nyní bude následovat test.

Nějaké info o hře. CharlottinyČestiny co nevidět vypustí do světa další překlad hry, a to Beyond a Steel Sky. Jedná se o velice dobře hodnocenou adventuru z utopického města Union City. Hra navazuje na herní příběh Beneath a Steel Sky z roku 1994. Nechte se vtáhnout do hry, která si pohrává jak s humorem a nadsázkou, tak i korektností, kde platí jediné: Nechť jsou všichni lidi šťastní a proto se usmívejte, prosím.

A na čem pracujeme dále?


King´s Quest je už nějakou dobu celý přeložený a část 1 je vydaná. Skvělý korektor Iowerth tvrdě pracuje na korekcích části 2-6. Stejně tak ostřílení testeři (Morfeus.., Char, Prcek, Iowerth) pilně testují části 2-6.

Batman The Telltale Series - 1. část je přeložená a vydaná. Druhá je o mnoho větší, ale tam už je přeložen celý list (ten čítá 6000 řádků a mnoho mutací z tohoto textu se projevuje v ostatních listech, odhadla bych tedy, že je přeloženo +- 12000 řádků). Brzy dostane náš skvělý korektor Prcek první náruč textů na kontrolu a opravu. ;)

Sims Medieval - pravidelně vychází aktualizace s novou rozšířenou češtinou. Zatím jí neviděli ani korektoři a ani testeři. Dali jsme vám možnost využívat češtinu od prvního okamžiku s tím, že se bude stále rozšiřovat. V tomto "duchu" funguje a bude fungovat tento překlad stále.

Disney Infinity 1.0 - Jsou přeloženy 4 listy a je spolu s Batmanem 2 naší hlavní prioritou na vydání. Do překladu jsem se "zakousla" a % přeloženého textu se den ode dne zvyšují.


Kingdom Hearts 3 - přeloženo UI a postupně se přepisují texty z minulého překladu.

Vampire: The Masquerade - Swansong - vydání této hry se nejspíše přesune až na rok 2022.

Hogwarts Legacy - i u této hry se posouvá rok vydání na 2022.

Paralives - tato hra je stále ještě ve vývoji.


Ken Follett’s Pillars of the Earth - přeloženy 4 obří listy.


 

Přílohy

  • 1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1,2 MB · Zobrazení: 3.515
Top