• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Beyond a Steel Sky - hrubý překlad hotov

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Ahoj, tak už se blížíme do finále s překladem Beyond a Steel Sky a nyní bude následovat test.

Nějaké info o hře. CharlottinyČestiny co nevidět vypustí do světa další překlad hry, a to Beyond a Steel Sky. Jedná se o velice dobře hodnocenou adventuru z utopického města Union City. Hra navazuje na herní příběh Beneath a Steel Sky z roku 1994. Nechte se vtáhnout do hry, která si pohrává jak s humorem a nadsázkou, tak i korektností, kde platí jediné: Nechť jsou všichni lidi šťastní a proto se usmívejte, prosím.

A na čem pracujeme dále?


King´s Quest je už nějakou dobu celý přeložený a část 1 je vydaná. Skvělý korektor Iowerth tvrdě pracuje na korekcích části 2-6. Stejně tak ostřílení testeři (Morfeus.., Char, Prcek, Iowerth) pilně testují části 2-6.

Batman The Telltale Series - 1. část je přeložená a vydaná. Druhá je o mnoho větší, ale tam už je přeložen celý list (ten čítá 6000 řádků a mnoho mutací z tohoto textu se projevuje v ostatních listech, odhadla bych tedy, že je přeloženo +- 12000 řádků). Brzy dostane náš skvělý korektor Prcek první náruč textů na kontrolu a opravu. ;)

Sims Medieval - pravidelně vychází aktualizace s novou rozšířenou češtinou. Zatím jí neviděli ani korektoři a ani testeři. Dali jsme vám možnost využívat češtinu od prvního okamžiku s tím, že se bude stále rozšiřovat. V tomto "duchu" funguje a bude fungovat tento překlad stále.

Disney Infinity 1.0 - Jsou přeloženy 4 listy a je spolu s Batmanem 2 naší hlavní prioritou na vydání. Do překladu jsem se "zakousla" a % přeloženého textu se den ode dne zvyšují.


Kingdom Hearts 3 - přeloženo UI a postupně se přepisují texty z minulého překladu.

Vampire: The Masquerade - Swansong - vydání této hry se nejspíše přesune až na rok 2022.

Hogwarts Legacy - i u této hry se posouvá rok vydání na 2022.

Paralives - tato hra je stále ještě ve vývoji.


Ken Follett’s Pillars of the Earth - přeloženy 4 obří listy.


 

Přílohy

  • 1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1,2 MB · Zobrazení: 41.737

Char

3. úroveň
Tým překladyher.eu
60%
Příspěvků
189
Skóre reakcí
45
Bodů
297
Odkaz na preklad hry: Beyond a Steel Sky
A uz se muzete tesit zacatek srpna pocitam preklad vydat.
:birthday_cake:
 
Naposledy upraveno:
Komentář

morfeus..

3. úroveň
Překladatel
87%
Příspěvků
282
Skóre reakcí
177
Bodů
432
A já jako jeden s testerů, se omlouvám, že to zdržuju, mě to jde nějak hodně pomalu, tak se na Chara a zbytek týmu prosím nezlobte, když se to protáhne třeba do září...
 
Komentář

Char

3. úroveň
Tým překladyher.eu
60%
Příspěvků
189
Skóre reakcí
45
Bodů
297
Jako velice dukladny tester mas na to pravo. Stejne za zdrovani to schytam ja, ze to jeste nevydam dokud to neotestujes :). Tak se omlouvam vsem hracum adventur bude to o trochu pozdeji. Ale za to vymazlene. :)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top