• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Beyond a Steel Sky - hrubý překlad hotov

Ahoj, tak už se blížíme do finále s překladem Beyond a Steel Sky a nyní bude následovat test.

Nějaké info o hře. CharlottinyČestiny co nevidět vypustí do světa další překlad hry, a to Beyond a Steel Sky. Jedná se o velice dobře hodnocenou adventuru z utopického města Union City. Hra navazuje na herní příběh Beneath a Steel Sky z roku 1994. Nechte se vtáhnout do hry, která si pohrává jak s humorem a nadsázkou, tak i korektností, kde platí jediné: Nechť jsou všichni lidi šťastní a proto se usmívejte, prosím.

A na čem pracujeme dále?


King´s Quest je už nějakou dobu celý přeložený a část 1 je vydaná. Skvělý korektor Iowerth tvrdě pracuje na korekcích části 2-6. Stejně tak ostřílení testeři (Morfeus.., Char, Prcek, Iowerth) pilně testují části 2-6.

Batman The Telltale Series - 1. část je přeložená a vydaná. Druhá je o mnoho větší, ale tam už je přeložen celý list (ten čítá 6000 řádků a mnoho mutací z tohoto textu se projevuje v ostatních listech, odhadla bych tedy, že je přeloženo +- 12000 řádků). Brzy dostane náš skvělý korektor Prcek první náruč textů na kontrolu a opravu. ;)

Sims Medieval - pravidelně vychází aktualizace s novou rozšířenou češtinou. Zatím jí neviděli ani korektoři a ani testeři. Dali jsme vám možnost využívat češtinu od prvního okamžiku s tím, že se bude stále rozšiřovat. V tomto "duchu" funguje a bude fungovat tento překlad stále.

Disney Infinity 1.0 - Jsou přeloženy 4 listy a je spolu s Batmanem 2 naší hlavní prioritou na vydání. Do překladu jsem se "zakousla" a % přeloženého textu se den ode dne zvyšují.


Kingdom Hearts 3 - přeloženo UI a postupně se přepisují texty z minulého překladu.

Vampire: The Masquerade - Swansong - vydání této hry se nejspíše přesune až na rok 2022.

Hogwarts Legacy - i u této hry se posouvá rok vydání na 2022.

Paralives - tato hra je stále ještě ve vývoji.


Ken Follett’s Pillars of the Earth - přeloženy 4 obří listy.


 

Přílohy

  • 1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1500x450_BSS_prelozeno.jpg
    1,2 MB · Zobrazení: 36.155

morfeus..

Překladatel
Příspěvků
260
Hodnocení
176
Bodů
45
A já jako jeden s testerů, se omlouvám, že to zdržuju, mě to jde nějak hodně pomalu, tak se na Chara a zbytek týmu prosím nezlobte, když se to protáhne třeba do září...
 

Char

Tým překladyher.eu
Příspěvků
158
Hodnocení
37
Bodů
30
Jako velice dukladny tester mas na to pravo. Stejne za zdrovani to schytam ja, ze to jeste nevydam dokud to neotestujes :). Tak se omlouvam vsem hracum adventur bude to o trochu pozdeji. Ale za to vymazlene. :)
 
Top