• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
A Stroke of Fate: Operation Valkyrie

A Stroke of Fate: Operation Valkyrie 1.0

ADV Dream

Uživatel
Příspěvky
219
Skóre reakcí
255
Bodů
0
Uživatel ADV Dream přidal nový překlad:

A Storke of Fate: Operation Valkyrie - Klasická point and click adventura z období 2.světové války

A Stroke of Fate: Operation Valkyrie je zasazenaZobrazit přílohu 58710
do období druhé světové války, popisující příběh protinacistického spiknutí v roce 1944.
Hráč se zhostí role Gerharda Mayera, speciálně vycvičeného agenta a člena SS. Mayer
ale s postupem času nesouhlasí
s těžkopádnými rozhodnutími Třetí říše.
A tak se zaplete do spiknutí s cílem svrhnout nacistický režim. Nezbude mu nic jiného, než hrát “divadlo“ pro Gestapo, které je nezbytné...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Ahojte, ďakujem veľmi pekne všetkým autorom za preklad. Vyzerá, že máte aktuálne super tím. Teším sa na Druidov a ďalšie veci. :)
 
Moc díky za překlad hry. Hra mi v pc ležela spoustu let a nedokázal jsem ji bez češtiny dohrát. Ať se vám stále daří a vydáváte úžasné překlady (y)
 
Moc díky za překlad hry. Hra mi v pc ležela spoustu let a nedokázal jsem ji bez češtiny dohrát. Ať se vám stále daří a vydáváte úžasné překlady (y)
Nemáš vůbec zač. Jsme rádi, že sis hru s naším překladem užil a už se těš na překlad druhého dílu, který se budeme snažit do konce léta vydat :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Back
Top