• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
X-Rebirth

X-Rebirth 4.10

pepe143

Člen
pepe143 přidal nový překlad:

X-Rebirth - Slovenský preklad hry X-Rebirth 4.0

Neuplná verzia 0.99 prekladu hry X-Rebirth s DLC: Teladi Outpost a Home of Light. Preložené sú hlavné veci, UI, kampaň, úlohy, oblasti, sektory, zbrane... Nie je preložená celá encyklopédia, a donekonečna sa opakujúcej dialógy AI.

Inštalácia:
  1. Adresár z archívu ,,t,, nakopírovať do koreňa hry alebo súbory z archívu vložiť do adresára ,,t,, v koreni hry.
  2. Adresáre a súbory z archívu : Extensions - nakopírovať do koreňa hry a prepísať pôvodné. Pri vrátení na iný jazyk...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Raaf04

Člen
moc jsi mě potěšil, že dojde k další aktualizaci překladu a děkujem, ještě prosím a doufám, že doplníš i překlad rozhovorů NPC postav na stanici, moc mi to tam chybělo .... další by byla encyklopedie, ale to už by jsme asi chtěly zbytečně moc ;)
 

pepe143

Člen
Bude to časom, som rád, že ešte niekto po takom dlhom čase tú hru hrá a je o preklad záujem. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Norbi001

Člen
Konverze do češtiny stále probíhá. Je toho ale fakt hooodně moc, takže prosím mějte se mnou trpělivost, jelikož to dělám ve volném čase a to je tak hodinka či dvě denně a někdy ani to ne. Ale stále na tom pracuji.
 

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Ahoj,
profil češtiny vykazuje prvky neaktivity a jako takový porušuje pravidla portálu. Vyjádři se prosím, zda překlad pokračuje a aktualizuj profil překladu. @pepe143

Pokud zůstane tento koment bez odezvy, bude profil 6.3.2020 smazán.
 
Top