1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Red Dead Redemption 2 vyjde v listopadu na PC

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil sirjiri, 5 Říjen 2019.

?
  1. Ano

38 hlas(ů)
    90,5%
  2. Ne

4 hlas(ů)
    9,5%
  1. sirjiri

sirjiri Člen

• Souhlasím Souhlasím x 1
  2. kokopiko

kokopiko Člen

Jo to bude pecka!!!! Taky se těším jak malej, jen by to chtělo nějaký velký tým co by to přeložily, ale bude tam asi hodně textu asi jak v GTA V že?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Aristarch

Aristarch Člen

Ahoj... konečne to máme oficiálne. :) Naozaj sa teším... hra tohoto druhu na PC dlho chýbala.

Smutné je, že preklad s najväčšou pravdepodobnosťou nebude... ešte smutnejšia bola správa o tom, že už medzi nami nie je Pavel Čech. Nepoznal som ho osobne, tak ako nepoznám osobne väčšinu Českých aj Slovenských prekladateľov hier. O to viac si ale vážim skutočnosť, koľko času venujú tomu, aby sme si my, ktorí tak milujeme svoj rodný jazyk :) , mohli zahrať hry v Češtine alebo Slovenčine. Tak... aj keby na preklad nebolo dosť síl chlapci.. aj tak vám za nás všetkých patrí veľká vďaka...

4. KorinCZ

KorinCZ Člen

Já doufám že se tahle hra dočká překladu.:mad1::snaphappy::hurting::jawdrop::shifty::dummy::drool::wacky::mooning::eek1::doctor::devilish::greyalien::hurting::spiderman::laugh::mooning::ninja::watching::walkingdead::thumbsup::spitoutdummy::sour::spiderman:

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  5. sirjiri

sirjiri Člen

[QUOTE="Ko...[/QUOTE]
    No rozhodne by to bylo mocinky guta:). Kdyz tu muzou byt preklady na "pecky", jako Falout 76 tak pro cne RDR2, ktere ma proste mega gulá:happy:. Myslim, ze takovy AAA titul, ktery je po vsech strankach herni klenot si to urcite zaslouzi ne soudruzi? Myslim, ze jako strana:)by se mel odsouhlasit preklad na tuto epickou game;). Preci jenom nadrzenych plejeru co chcou tuto game je hafec a zajem by urco byl a love by z toho mohli kuci mit taky a ja sam osobne rad prispeju, kdyz by to rozjeli. A jaka slava pro preklad. tym by to byla cooo?:happy:;)

Naposledy upravil: 8 Říjen 2019
  6. Spike12

Spike12 Člen

Ja by som bol taktiez rad za preklad dufam ze sa nato dakto podujme urcite by si ta hra ten preklad zasluzila

7. Z mé strany bych samozřejmě na překlad přispěl také. Snad se toho nějaký tým ujme, podobně jako u Falloutu 4....

8. sirjiri

sirjiri Člen

9. Také doufám za češtinu.. ikdyby překlad trval rok či více. Takhle parádní hra bez češtiny by byla pro některé hráče velká škoda.

10. Farflame

Farflame Člen

To nejsi sám. Ale co má být ta řada smajlíků? To je překladatelský tým? :)

11. sirjiri

sirjiri Člen

12. KorinCZ

KorinCZ Člen

To bude chtít pořádný železo.:troll::sneaky::smile::headphone::shy::dummy::greyalien::hilarious::inlove::ninja::kiss::headphone::drowning::devilish::playful::pigeon::greyalien::vomit::notworthy::whistling::watching::unsure::jawdrop::sleep::redface::droid:

13. sirjiri

sirjiri Člen

[QUOTE="Ko...[/QUOTE]
    Tak vzdycky se da pohrat s nastaveni vykonu gk. na prumernem hernim zelezu na medium to snad nebude problem. Ja mam pc v poho, takze si to uziju na plnej kotel. Tesim se na to moc.:);)

Sdílejte tuto stránku