• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Překlad Observation těsně před dokončením

Ať si kdo chce, co chce říká o Sandře Bullock, ale jako každá herečka i ona měla v minulosti pár rolí, kde mi nevadila. Jak jsem ji měl docela rád v Nebezpečný rychlosti, Síti, tak mi sedla v Gravitaci, což jsem měl jako jednovečerní jednohubku, která zanechala super dojem. Čert vem, že to bylo přehnaný. Koukalo se na to výborně.

Ať jsem se pokoušel zjistit o novém překladu, který zveřejnil @Mayki, cokoliv, nemohl jsem se ubránit pocitu, že je tu velmi cítit inspirace právě oním zmíněným filmem Gravitace. Že to bude kousek který vás nechá zažít na vlastní kůži situaci, kterou si prošla právě Sandra. Nicméně mohu se mýlit. Z obrázků to vypadá fantasticky a vzhledem k tomu, že to nebude příliš rozsáhlá hra, rozhodl jsem se zkoumání zanechat, abych se vyvaroval spoilerům. Překlad už je v přípravě a tak to jednoho dne, až k tomu usednu, budu mít pěkně se vší parádou.

Ovšem pokud se mezi vámi najde někdo nedočkavý, dychtící prožít toto dobrodružství na vlastní kůži co nejdříve a současně by byl ochoten i přihodit ruku k dílu, pak zbystřete, neb i tentokrát @Mayki hledá testera, který by mu pomohl dotáhnout překlad k dokonalosti!

Profil překladu: Observation
 
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 221 novinky

Mayki

Člen
Neboj se, na sponzory jsem nezapomněl, jenom jsem jim nechtěl poskytovat úplně neotestovaný překlad, jelikož tato hra je dost specifická co se techniky překladu týče a nemůžu zajistit dostatečnou kvalitu bez řádného testu. Každopádně platí co je napsáno v profilu hry, každý sponzor dostane češtinu k dispozici dříve než ji uvolním pro všechny. Chvíli vydržte...;)
 
Top