• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper 1.35

To je servis, moc děkujeme!! Já jsem teda tak závislej, že jsem včera v noci hrál i v AJ a jen jsem si prostě dodělal spoustu restů. Sklidil zahradu a víno, postavil dlouho odkládané regály a police na knihy a svitky v kryptě a nanosil nějakou rudu a kámen :biggrin:. a to jedno kázání jsem věřícím obstaral anglicky. Je fakt, že takhle hodně mě už dlouho žádná hra nepohltila!!
 
jetro vrela vdaka za preklad oboch hier myslim aj northgard... klobuk dole ze to stihas pre nas tak v rekordnom case aj napriek tomu ze mas rodinku.. este raz vdaka :)
 
Ver. 1.105
Graveyard Keeper - Lazy Bear Games
Ver. 1.105 changelog:
  • Zombie resurrection table can now be removed.
  • Fixed a bug that broke a zombie when trying to put him fishing.
  • Fixed zombies stopping crates craft after 1 item (they couldn't take the resources from a neighbor world zone).
  • Fixed zombie crafts that uses chisels.
 
2Angelos: Díky, někdy je času více, někdy méně, někdy zase není chuť, takže to chvilku trvá, ale snažím se všechny své překlady udržovat při životě.
 
Jsme na verzi 1.106 a budeme doufat, že nám Jetro nadále zachová přízeň. :)
 
Ver. 1.106
6. LISTOPADU - LAZY BEAR GAMES
  • Zombies now try to put items in the chests where the same or similar items are found.
  • Fixed bug allowing to put two hearts in a zombie (regular + dark one).
  • Added possibility to switch tabs in the character GUI with keys.
  • Fixed bug wrong displaying amount of crafted items in some cases
 
Je to "nejhorší" hra za posledních X let, nejde se od toho odtrhnout, včera jsem u toho seděl do půl čtvrté do rána, což se mi už hodně dlouho nestalo. :)
Velké díky autorům za češtinu, bez toho bychom si my angloanalfabeti moc nezahráli.
 
Nevíte náhodou proč mě čeština nejde nainstalovat ... hlásí to chybu souboru: nsz128E.tmp , což mi jiné verze nedělali.
 
To vypadá že vydali nějakou opravu hry aniž by změnily verzi, pořád tam je 1.106. A proto už čeština zase nejde, musí se udělat nová verze.
 
Přesně tak, vydali novou verzi, aniž by zvedli číslování, proto to nejde nainstalovat. Mě už z nich klepne...
 
Naposledy upraveno:
Díky za skvělou práci s překladem :cool:
bohužel další oprava hry , ale asi zapomněly změnit číslo verze , proto překlad nefunguje ->
To jsou ale ťulpasové 8-(
 
nenadavaj .... bud rad ze mas cestinu... nevies kolko prace zatim je...robi to z vlastnej vôle...zadarmo a nie pre peniaze !! a za dalsie

Ver. 1.107
Graveyard Keeper
  • Fixed disappearing sermons.
  • Changed balance for the Random text generator.
  • Fixed some language issues (mostly, Polish, thanks to Grzegorz Prusinowski).
  • Sevaral minor fixes.
 
Jestli těma ťulpasema nemyslel náhodou vývojáře. ;)
Jdu mrknout na tu novou verzi...
 
Jerto velké díky za Tvou rychlost, s jakou dodáváš překlady .


PS: pro
Angelos999
Přečti si můj příspěvek pořádně !
A pro méně chápavé je tam tato šipka -> "Tulpasové" => autoři updatu hry
 
Naposledy upraveno:
Angelos999 já jeho vyjádření pochopila že myslí vývojáře hry a ne překladatele takže spíše bych viděla problém u tebe :) Ale plně to chápu, taky mám často problém se slovenštinou, zvláště když je to odněkud z východu nebo z pohraničí s Maďarskem takže chápu že slováci mají někdy problém s češtinou zvláště když není věta naprosto jednoznačná.

Jinak díky moc Jetro za skvělý překlad a úžasnou rychlost při vydávání aktualizací. Vás překladatele by měli vydavatelé platit protože díky vám si hru koupí i lidé kteří by ji bez češtiny prostě obešli.
 
abby... som zle pochopil.... ked rozpravas viacerými jazykmi (nezijem roky uz na SK ) sem tam mas zmätok... :)

Jetro: taka otázka nesiel by si do prekladu book of demons ???
 
Hra vypadá zajímavě, dokonce už někdo něco málo přeložil.
 
Graveyard Keeper
CELÉ TEXTY TITULKY

capsule_184x69.jpg

19.30
Ver. 1.108
Graveyard Keeper - Lazy Bear Games

  • Added possibility for zombies to transport silver and gold from the cabin.
  • Added scrolling lists with keyboard.
  • Same items dropped on the ground with stick to each other into one stack.
  • Some more Polish language fixes.
  • Now you can manually take some water from the water pump.
  • Other minor fixes.
 
Back
Top