• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Ghost of a Tale

Ghost of a Tale 1-5

Zdravím mám Origin verzi 7.37 a hra mi s češtinou na začátku při načítání padá. Škoda
 
Asi ne dával jsem update a nic stále 7.37 nevím co dělám špatně. Možná musím ještě počkat. Ale stejně dík za překlad.
 
Je otázka jak velké zpoždění má origins, nemám s ním žádné zkušenosti. GOG je zpravidla tak o týden až 14 dní později.

Pokud by to bylo zaseknuté delší dobu, je možné to po dohodě řešit individuální úpravou, ale rád bych se tomu vyhnul.
 
Já stejně uvažuji že si to koupím na steamu. Vypadá to na dobrou hru tak chci víc podpořit tvůrce. Teď to mám přes Origin Access a tam asi moc nechvátají s updatem. Ještě počkám a uvidím. Děkuji pánové.
 
Steam - hra funguje s češtinou skvěle.
Díky moc za překlad, zvýšil prožitek už z tak úžasné hry :D
 
Na steamu je nová aktualizace, čeština bude potřeba upravit, prosíme vyčkejte aktualizace češtiny a nebo pozastavte automatické aktualizace hry dokud nebude nová verze češtiny. Děkujeme.
 
Ahoj. Rád bych pozastavil aktualizaci, ale stáhl jsem to až dnes a tím se mě stáhne rovnou verze 7.45.
 
[QUOTE="Ic...[/QUOTE]
Ahoj, ano to je bohužel pravda, že nové instalace dostanou tu nejnovější verzi. Technik o tom ví a jak to bude možné, bude sem nahrána nová verze češtiny... prosíme o trpělivost...
 
Skvělé. S hraním tedy zatím počkám. Velké Díky. A to nejen za tuto cz.
 
Aktuálně se mi z nějakého důvodu neozývá technik, pokud by se tady našel někdo, kdo by nám dokázal pomoct s fontem (jeho převedením na poslední verzi 7.45) nechť se, prosím ozve. Do té doby bude čeština použitelná pouze na verzi 7.43.
 
[QUOTE="Ap...[/QUOTE]
Rozhodně si snad někdo nemyslí, že to je jak mávnutím kouzelného proutku. Také doufám, že aktualizace nepřijde brzy, ale pro jistotu si dám po vložení cz neaktualizovat hru. Obrovské díky. Merro vydrž už pro tebe valííím. :) :)
 
Velka vdaka za preklad a update na 7.45. Urcite vyskusam coskoro.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Niekto už aj skúsil inštalovať túto najnovšiu verziu? Spustím exáč a nič sa nestane. Proces GoaT_1_1_CZ.exe sa ani nestihne zobraziť v task manageri. Stiahnuté dva razy preistotu, ale tak keď zip nie je porušený, nehladal by som chybu v downloade.
 
Vyzkoušel jsem to stáhnout i nainstalovat a funguje to. Nemůže být chyba třeba v nějakém antiviru? Často mi taky různé věci blokuje a ani se neobtěžuje ozvat :)
Případně pokud by ani to nepomohlo, mohu přes PM zaslat přímo upravené soubory bez instalátoru.
 
Potvrdzujem funguje to na jednotku. Inštaloval som to 12.11 Na GoG verziu hry a ide všetko ako má. A klobúk dole za dobre odvedenú prácu ako vždy. A ako Antivir používam asi Najlepšiu ochranu aká existuje a to je Eset Internet Security najnovšiu verziu. A samozrejme exáč je čistý a neblokuje ho.
 
Najlepší AV sa volá Common Sense a ten používam ja, takže nič mi to bloknúť nemohlo. Díky, na inom PC som si to rozbalil a preniesol rozbalené súbory. Keby sa mi podarilo zistiť kvôli čomu to nejde na tomto PC, dám vedieť.
 
Na verzi 7.45 na Steam verzi nainstalováno bez potíží.
Díky za super práci.
 
Ahoj nemohu cestinu na steamu verze 7.45 rozhodit, mohl bych dostat primo soubory? Dekuji
 
Ahoj uz v nicem mel jsem antivir v tichem rezimu a proto jsem na to neprisel akorat kdyz sem to nainstaloval tak chvili zahral a dneska je nova verze hry :D
 
Back
Top