1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fallout 76 - hra a hranie

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil imro421, 26 Prosinec 2019.

1. imro421

imro421 Člen

Ahoj priatelia Pustiny.
    Fallout 76 je veľkou výzvou nie len pre prekladateľov kvôli častým updatom,ale aj pre nás hráčov. Sem píšte o trápení a skúsenostiach s hrou a hraním Fallout 76,aby ste zbytočne nespamovali preklad hry Fallout 76 od Ivera a spol. v sekcii Překlady.
    Mám v tejto hre tiež mnoho nezodpovedaných otázok.Preto Fallout 76 hrám,aby som tie odpovede našiel. A tiež mnoho problémov (najväčší - odpojený od serveru),strata vecí a aj iné.
    Ďakujem všetkým,ktorí význam tejto témy pochopili a prekladateľom prajem veľmi veľa trpezlivosti,aby sa tento preklad dokončil len so skončením hry samotnej.

2. lordCrull

lordCrull Člen

Odpojování od serveru je klasika a příběh či terminály krapet tato tajemství odkrývají napřiklad jak vznikly Matky spálených že to byl nepovedený biologický pokus proč se vlastně vyskytujou v Appalachii supermutanti atd.

3. bubu78

bubu78 Člen

Nu, když už tady máme koutek o Fallout 76, tak bych měl jeden další dotaz :)

Dají se jednotlivé předměty (veteš) recyklovat v campu na prvočinitele? Jako to fungovalo ve Fallout 4? Přeci jenom je přehlednější mít jednotlivé suroviny hezky seřazené, než hledat, kolik mám mikroskopů, ventilátorů, olejniček a dalšího co mi přidává jednotlivé součásti.

Nu a když už jsem začal s jedním, tak bych přihodil i druhý::)

Mají určité předměty jako sekerka, či krumpáč nějakou jinou hodnotu a význam než v podobě zbraní? Tím myslím, sekerkou jde štípat dřevo, krumpáčem kutat ruda apod.;) Možná ještě vidle na obilí :biggrin:

4. Morrow

Morrow Člen

Zdravím,
    Já hraji Fallout 76 asi 3 týdny.. mám 110lvl. čeština mi i po updatu jede 50/50 takže aspoň něco ;)) ale těším se až bude kompletní
    Jinak co se týče dotazu tak věci jako sekera atd nemají žadný další využití.. jen lopata co vím se používám v 1 denním úkolu. recyklovat jde všechno a všude - v každé dílně po světě. Důležité je pak všechnu veteš balíkovat v dílně.. a hlavně si co nejdříve nabrat perky co snižují váhu veteše, jídla,munice a chemikálií... to je snad zaklad :D:D do začatku.. jinak nedojdete skoro nikam :D
    Odpojování ze serveru je dosti časté a také mě to fakt štve.. hlavně když si zaberu několik dílen po světe.. postavím tam těžbu, obranu atd.. a zachvilku mě to vykopne ze serveru.. to bych se po.... :D a tak mám otázku jestli náhodou se po odpojení nevracejí materiály zpět z těch dílen??

5. lordCrull

lordCrull Člen

pokud vim tak ne, ale mam dojem že to hodlaj nějak pořešit ted nás budou v 1Q čekat NPC a to přinese řadu změn do hry takže uvidíme měl by se i dál rozvíjet úkol se správkyní a nasledně ji potkat jako takovou ale nechme se překvapit

6. Morrow

Morrow Člen

Myslel jsem si to :) Jo na ten novy update Wastelanders se fakt těším.. když to bude šlapat jak má, myslím že to hru dost pozvedne ;) což je ale zase další práce pro překladatele

7. lordCrull

lordCrull Člen

pšššt už se na něm dělá alespon co mam k dispozici ;) ale čekám že daj textu jako máku

8. Silver1254

Silver1254 Člen

[QUOTE="Mo...[/QUOTE]
    ahoj tak to jsi superman asi moc hodne casu mas ) ja tu hru hraju s prestavkama vice jak rok a jsem lvl 80 a stale jsem neodpalil atomovky ( ani nemam zadne nove questy nevim kde je ziskat. na Wastelanders se tesim kazdopadne.

9. lordCrull

lordCrull Člen

ja ji ted moc nehraju občas tam vlezu ale musim ji mit kvůli databazi textu :D

10. imro421

imro421 Člen

Ahoj. Ja som už na dôchodku,takže mám čas na hranie. Hral som Fallout 2,3,NV,4. F76 som začal hrať v angličtine,asi dva mesiace. Teraz v októbri som začal novú postavu,vďaka prekladu už v češtine. Som lvl 150 a stále nemám dokončenú vedľajšiu úlohu misie správkyne,od ktorej mám v inventári 18 holopásiek. Koľko ich má byť ?
    Recyklovať sa nedajú legendárky,len predať,alebo zničiť zahodením,alebo na vlakových staniciach sú boxy,v ktorých ich môžete vymeniť za nejaké tie body,maximálne však do 1000. Na vlakovej stanici v Berkley Springns je krtkobaník obchodník,u ktorého môžete za tieto body nakupovať. Čo som tam kúpil alebo našiel v hre boli max. *** t.j. trojhviezdičkové legendárky. Neviem kde sú štvor a päťhviezdičkové.
    Strata vecí ma postihla vlastne len raz,asi pred týždňom. A nie len mňa,ale stovky iných hráčov boli okradnutých. Zmizla mi zbraň z ruky a z ultracitovej zbroje mi ostala na šasi len ľavá ruka. A pri boji s kráľovnou matiek spálených som bol zrazu mŕtvy,oživli ma a zas mŕtvy a nechápal som,čo sa to vlastne deje. Našli sa totiž hráči,ktorí prišli na to,ako v hre za pár sekúnd okradnúť iných hráčov.Už by to malo byť od Bethesdy vyriešené.

11. lordCrull

lordCrull Člen

4-5 hvězdičkové legendárky mají tušim extremní rare drop z Kraloven matek spálených ale nejsem si na 100% jisty u té správkyně by právě měli dál holopásky pokračovat až u vydání Wastlanders jedna část jejího příběhu zavede do Popeliště kde je ten její snoubenec jako Spalený nebo ghoul to si ted nepamatuju a druhá vede k atomovým silům

12. bubu78

bubu78 Člen

Hups, lidi, asi trochu blbej dotaz, ale poradí mi někdo, kde by se dal ve Fallout 76 najít/sehnat/koupit "Meloun"? Za celou dobu hraní jsem našel jenom jeden a ten se mi někde ztratil (nejspíš při vaření) a teď si nemohu rozšířit svoji zahrádku:)

Jinak, zdá se mi to, nebo se při rozebrání každé libovolné zbraně naučím i nějakou modifikaci?

13. bubu78

bubu78 Člen

Nu a ještě jedna věc. Dají se vylepšovat úrovně zbraní? Hádám že ano, kromě hvězdičkových, ale nemohu najít najít kde, případně který stůl to dělá. Mám právě celkem dost vylepšení na své pušce, ale našel jsem jinou, bez vylepšení, která má o 5lvl více...

14. lordCrull

lordCrull Člen

Takže k tvým otázkám, ano meloun se najít dá mrknu na net nepamatuju si lokace a k vylepšení
    úrovně zbraní nebo zbrojí nenavýšíš ale jen postavit vyšší lvl itemu scrapovat zbraně aby si se ta vylepšení naučil některé dáš na zbran pres úpravu na weapon workbenchi v pohodě na některé je potřeba perková karta čim vyšší úroven perku tim lepší vylepšení jo a legendárky mužeš taky vylepšit nenavýšíš sice lvl ale můžeš přidat různý vylepšení jako zásobník, hlaveň, tělo, pažbu atdd u zbraní a u zbroje to funguje podobně jen s věcmi na zbroje

Naposledy upravil: 29 Prosinec 2019
  15. lordCrull

lordCrull Člen

Sdílejte tuto stránku