1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

Téma ve fóru 'Off topic' založil Ironex, 7 Květen 2018.

1. Ahojte mám otázku dá sa nejako znova po cestit tieto starsie assassin hry? alebo aspon upravit titulky z predchádzajucej verzie tak aby sla na tu najnovsiu? teda ak by to bolo mozne na Steame ani Uplay proste cestina nie je ked UBI dal novy update Ďakujem

2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

vzdyt jsou cesky na uplay .....

3. pravaze nie su uz nejaku dobu ono zo zahadnych okolnosti tam cestina chyba ostatne jazyky su tam, som to skusal.

4. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

revelation mám na steamu česky, ostatní díly cz nemají. Zhilian se pokusil upravit češtinu, ale playmanovi ( vydavatel cz verze hry) se to nelíbilo, takže čeština není.

5. snco1301

Ano, Když máte českou verzi hry, kterou vyrobil playman. Verze na Steam/ Uplay je jiná.

6. teraz som sa pozeral na mojom učte uplay assassin creed 2, bratstvo a odhalení, veru su bez českého jazyka a to tam mam aktivovane moje krabicove verzie :/ jedine ze to nebudem stahovat online z uplay knižnice ale rovno nainstalujem z dvd disku, len dufam že cz bude funkčna :/

7. mike83cz

mike83cz Člen

Z nějakýho důvodu ale až od trojky dál...

A playman tu českou verzi někde prodává? Dá se to koupit? Nenašel jsem... Tak o co jim jde?

8. snco1301

ano prodávají

9. mike83cz

mike83cz Člen

Tak to je skvělá zpráva. A link by byl prosím? Když to bude CZ rád si to koupím podruhé. Ale přiznám se, že potom co mě z podpory Playmana odepsali, že distribuce už skončila, dostal jsem poněkud obavy. :)

10. snco1301

Tak to nevím, že by playman ukončil distribuci. Avšak na JRC stále ty hry mají

11. mike83cz

mike83cz Člen

Vida, tam jsem předtím hledal, ale nedůkladně. Sice to nejde bůhví proč objednat, nicméně díky. :)

12. mike83cz

mike83cz Člen

Na JRC nyní již vyprodáno. V zásadě mi to zmizelo před nosem.
    Nechce někdo opravdu zvážit úpravu stávajícího instalátoru češtiny, aby šla dostat do aktuální Uplay verze?

Naposledy upravil moderátor: 10 Červenec 2018
  13. snco1301

Ona čeština už je upravená, ale za ty problémy s playmanem to nestojí

14. raptorCZ

raptorCZ Člen

Taky bych o ni stal. Jeden cas se tu objevila, ale pak byla stazena asi kvuli playman pravum.

Sdílejte tuto stránku