• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

Ahojte mám otázku dá sa nejako znova po cestit tieto starsie assassin hry? alebo aspon upravit titulky z predchádzajucej verzie tak aby sla na tu najnovsiu? teda ak by to bolo mozne na Steame ani Uplay proste cestina nie je ked UBI dal novy update Ďakujem
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
revelation mám na steamu česky, ostatní díly cz nemají. Zhilian se pokusil upravit češtinu, ale playmanovi ( vydavatel cz verze hry) se to nelíbilo, takže čeština není.
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Ano, Když máte českou verzi hry, kterou vyrobil playman. Verze na Steam/ Uplay je jiná.
 
teraz som sa pozeral na mojom učte uplay assassin creed 2, bratstvo a odhalení, veru su bez českého jazyka a to tam mam aktivovane moje krabicove verzie :confused: jedine ze to nebudem stahovat online z uplay knižnice ale rovno nainstalujem z dvd disku, len dufam že cz bude funkčna :confused:
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Tak to nevím, že by playman ukončil distribuci. Avšak na JRC stále ty hry mají
 

mike83cz

Člen
Na JRC nyní již vyprodáno. V zásadě mi to zmizelo před nosem.
Nechce někdo opravdu zvážit úpravu stávajícího instalátoru češtiny, aby šla dostat do aktuální Uplay verze?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mike83cz

Člen
Ona čeština už je upravená
Já si tady jenom tak odložím mail mike83cz(at)gmail.com, jen tak pro případ, že by mi chtěl někdo zcela soukromě cokoliv poslat. Např. pozdrav z Benátek. :)
Jinak samozřejmě souhlasím, proti vydavateli by se jít nemělo. Nebylo by to fér a vůbec...
 

mike83cz

Člen
On to byl z větší části fór. :) Každopádně fajn lidi ten Playman. Až narazím na nějakej jejich profil, kterej nebude mrtvej, tak jim poděkuju. :)
 

mike83cz

Člen
Tak vyjádření o Playmanu musím vzít zpět. Na FB reagovali pružně a v zásadě z nich vylezlo, že uvolnění češtiny určitě neblokují. Zároveň ale dodali, že ji nemohou ani schválit, jelikož ji už nemají v distribuci a nejsou už ani vlastníci licence na ten překlad, kterej přešel přímo pod Ubi. Zkusím napsat Zhilianovi jestli to na věci něco mění...
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Nezkoušel jsem ale donedavna prave čeština vytahnuta z krabicovky fungovala pak byly aktualizace a po nich už nešly .
 
Taky bych ocenil češtinu do AC2 a Brotherhood. Z nostalgie jsem se vrátil k těmto hrám, ale bez překladu to není ono.
 

Leffi

Just another streamer
Čestný člen
Člen
Mno, po tom vyjádření Playmana, by to možná šlo znovu nahrát, pokud to ještě @Zhilian má a byl by ochotný to zkusit znovu.

Nevím kdo v roce 17, kontaktoval zástupce portálu jako vlastník "překladu", ale pokud to byl Playman, cajk, ale jestli Ubi, tak smůla no.
 

Zhilian

Překladatel
Člen
Jestli má někdo zájem o češtiny k výše zmiňovaným AC, tak je mám stále u sebe na disku a jsem ochoten je poskytnout pouze pro jednotlivce, kteří ji nebudou sdílet nikam dál. Pokud však admini zde na fóru vědí víc, a Playman už se svým zákazem polevil, tak je sem opět rád nahraju.
 
Top