• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Wolfenstein: The Old Blood

Dokončen Wolfenstein: The Old Blood patch 1 verze 0.1464

Zatím asi nejslabší díl, jde vidět, že se k tomu přistupovalo jako k DLC, protože je to jenom akční řežba, bez nějaké hlubší myšlenky a příběhu. Hodně mi to připomnělo Return to Castle Wolfenstein (2001) v lepším kabátku. Jinak CZ je skvělá, jen tak dál, už se těším na Kingmakera. Ať se daří!
Upvote 0
★★★★★ Super Folkemon, super překlad, co dodat? Snad jen poděkovat....... Díkec❢ ★★★★★
Upvote 0
Ďakujem super práca niet čo dodat.
Upvote 0
Překlad je v pořádku. Doporučuji
Upvote 0
Díky za překlad. Hodnotím klidně dopředu, jsi záruka kvality.
Upvote 0
super čeština pro dobrou hru
Upvote 0
Back
Top