• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
LIMBO SK

Dokončen LIMBO SK 2022-06-12

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
Verze hry
3.0.0.1a
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
1654696999425.jpeg

Recenzia

Limbo - recenzia - hra


O hre

Jedna z mála hier, kde je umieranie povinnosťou a cnosťou. Mimoriadne štýlová puzzle plošinovka s čiernobielym násilím a jedinečnou atmosférou, ktorá hru opäť povyšuje na umelecké dielo. Aj keď s jednorazovým a skutočne krátkym herným časom a pre niektorých možno aj s istou dávkou frustrácie, a to nielen z dámy s kosou, ktorá číha na každom kroku.

O preklade

Preklad, korektúry a testovanie: @Iowerth
Technika a inštalátor: @termit

Chcem sa týmto poďakovať @termit -ovi za perfektne odvedenú prácu, čo sa týka techniky. Hra neobsahuje žiadne texty, ale sú obsiahnuté v textúrach. Všetko parádne prekreslil. Klobúčik maestro (y)
1704125656313.png
 • To se mi líbí
Reactions: PMX
Autor
Iowerth
Staženo
280
Zobrazení
1.236
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Iowerth

Poslední aktualizace

 1. Preklad hotový

  Preklad hotový. Nech sa páči.
Back
Top