• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Get Even

Dokončen Get Even 1.00

Verze hry
Aktuální verze ze Steamu k 11/2020
Překlad
100%
Korektura
99%
Testování
99%
Po neskutečně dlouhé době, kdy jsem se prvně pustil do překladu této zajímavé hry, Vám konečně díky Marii L. mohu český překlad přinést. Test proběhl na větší části hry, ale pokud narazíte na nějakou chybu, prosím o její nahlášení na e-mailu [email protected].

Překlad je ve verzi 1.00 a je určen na originální hru aktivovanou na Steamu. Na jiných verzích nebyl testovám a proto tam není zaručena jeho funkčnost, nicméně nepředpokládám problémy. Ostatní informace v instalátoru.

Vedouocí překladu, překlad, testování atd.: Sarakat
Technické pomoc: Kramla
Další překladatelé: Marie L.

Tímto překladem se zároveň loučím s mojí překladatelskou epochou a děkuji všem, se kterými jsem za těch 12 let měl to potěšení spolupracovat. Díky, bylo to moc fajn.
Sarakat
Autor
sarakat
Staženo
1.037
Zobrazení
3.301
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od sarakat

Back
Top