• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Fugitive, Episode Two

Dokončen _Amnesia mod_ The Fugitive, Episode Two 2016-04-21

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Bude Samuel ušetřen? Na čí straně vlastně stojí Xenophilius? Zůstane Samuel ve své zahnívající cele, kde bude postupně vystaven smrti hladem a žízní nebo strašlivému mučení? Podaří se mu nakonec zachránit Xenophilia? Zahrajte si druhou epizodu The Fugitive a zjistíte to sami.

Druhá epizoda trilogie The Fugitive kvalitativně převyšuje první díl a je mnohem rozmanitější - podzemní město, lávové úrovně a další. Úrovně odehrávající se v dolech pod podzemním městem jsou ve stylu Penumbry. Příběh Samuela a Xenophilia tak pokračuje a toto pokračování je neméně dramatické.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-the-fugitive-episode-two
(Nezapomeňte si stáhnout patch pro verzi 1.2)

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
22
Zobrazení
22
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top