• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Fugitive: Episode Three

Dokončen _Amnesia mod_ The Fugitive: Episode Three 2016-04-22

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Samuel pronásleduje Maria, který se uchýlil do podsvětního hradu. Zde se chystá rozpoutat peklo, které by mohlo změnit budoucnost celého světa.

Třetí díl trilogie The Fugitive vrcholí brilantním způsobem. Je to jeden z nejdelších a také nejlepších módů Amnesie. Zatímco první díl byl jen lehce nadprůměrný, druhý díl byl excelentní a třetí díl je v tomto ohledu ještě dál. V podstatě úplně mění pravidla hry podobně jako to kdysi udělal mód The Great Work (kterým se ostatně v mnohém inspiruje). Ve srovnání s tímto módem je třetí The Fugitive ještě delší, úrovně jsou rozmanitější a je tu více pokusů o netradiční přístup což hru obohacuje (včetně adventurních prvků). Na druhou stranu onen epický rozměr jako měl The Great Work třetí The Fugitive nemá a také nemá tak brilantně propracovaný příběh (i když i v tomto patří k výraznému nadprůměru). Hra sestává celkem z 76 úrovní, z toho 2 jsou bonusové a tudíž nepovinné; některé další se zpřístupní na konci v závislosti na tom k jakému konci dojdete (konců by mělo být celkem 8, z toho 2 tajné). Navštívíte hluboké lesy, podzemní jeskyně a doly, projedete se na loďce podsvětím do podsvětního hradu, pomocí teleportačního stroje navštívíte místa jako pavoučí jeskyně, lávové doly, opuštěný panský dům a podzemní hrobku a samozřejmě nebudou chybět ani klasické hradní lokality.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-the-fugitive-episode-three/downloads/the-fugitive-3-version-12

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
27
Zobrazení
27
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top