• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Fugitive - Episode One

Dokončen _Amnesia mod_ The Fugitive - Episode One Oprava nefunkčnosti.

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Píše se rok 1881. Tvé jméno je Samuel Hamilton. Právě ses dozvěděl, že tvůj dobrý přítel Xenophilius Hunter byl zajat na opuštěném a nebezpečném hradě. Rozhodl ses kontaktovat úřady a požádat je o pomoc s pátráním po Xenophiliovi. Od té doby prošlo několik týdnů a veškerá pátrání byla bezvýsledná. Lidé vyslaní na hrad zmizeli a je pravděpodobné, že byli sami zajati. Po těchto děsivých událostech se úřady rozhodly další pátrání vzdát. A právě to je důvod, proč ses rozhodl hrad navštívit osobně a stůj co stůj Xenophilia zachránit. Následujícího dne poté co padlo tvé rozhodnutí nalodil ses na loď a vydal na cestu. Neustále ti víří hlavou tísnivé myšlenky o tom, co tě asi čeká na onom tajemném hradě. Vystoupil jsi z lodě a vydal se na další cestu po blátivé lesní cestě vedoucí temnými a sychravými lesy, za nimiž je skryt cíl tvé cesty. Pod tvojí kůži se poznenáhlu začíná zažírat strach. Co tě v hradu asi čeká? Za nějakou dobu se před tebou vynoří hrad. Je mnohem větší než sis představoval a dalece převyšuje i nejvyšší koruny stromů.

Jedná se o první díl trilogie, která před časem zaznamenala slušný úspěch. Úrovně jsou docela rozmanité, příběh chytlavý a hra je na mód i poměrně dlouhá.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/the-fugitive-episode-1/downloads/the-fugitive-episode-1-version-12

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
16
Zobrazení
16
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Poslední aktualizace

  1. Opravené různé chyby.

    Rád bych se omluvil všem, kteří si tuto češtinu stáhli. jistil jsem, že čeština byla nefunkční...
Top