• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ The Four Horsemen

Dokončen _Amnesia mod_ The Four Horsemen 2016-04-18

Verze hry
1.1
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Pekelný portál se otvírá a na náš svět se chystají vtrhnout Čtyři bibličtí jezdci apokalypsy. Tvé jméno je Alistair a jsi významným vědcem 19. století, který svůj život zasvětil studiu Čtyř jezdců. Když k tobě proniknout zprávy o blížícím se příchodu těchto temných bytostí, jsi rozhodnutý je za použití svých nemalých vědomostí zastavit a odvrátit tak lidstvo od zkázy... Budeš muset přes portál odcestovat do světa Jezdců, abys ochránil náš svět před zánikem.

Th Four Horsemen patří podobně jako Out of Time, Emma's Nightmare, Through the Portal nebo The Fugitive - Episode Three k tzv. portálovým módům. V první polovině hry se budete pohybovat po klasických hradních lokacích; v druhé polovině se přesunete do světa Jezdců. Svět každého z Jezdců je originální a nepodobným těm ostatním.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/the-four-horsemen/downloads/the-four-horsemen-v11

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
41
Zobrazení
101
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top