• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Tenebris Lake

Dokončen _Amnesia mod_ Tenebris Lake 2016-04-02

Verze hry
1.1
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Představte si, že se proberete v podivném domku u jezera a vůbec nic si nepamatujete. Vydáváte se po lesní cestě a brzy se před vámi objeví silueta podivného hradu. Vstupujete dovnitř a kolotoč podivných událostí se naplno roztočí. V kůži hlavního hrdiny si budete postupně vybavovat střípky vzpomínek, abyste je nakonec poskládali dohromady a byli konfrontováni s děsivou realitou. Hra vás na konci postaví před nelehké a emotivní rozhodnutí. Každé ze tří rozhodnutí vás dovede na odlišný konec hry.

Dnes již klasický hradní mód Tenebris Lake je dodnes právem řazen mezi to nejlepší co kdy vzniklo. Budete se potulovat po rozlehlých a originálně navržených úrovních mezi nimiž nechybí sklepení, žalář a mučírny, nízké stísněné podzemní tunely a v neposlední řadě stojí za zmínku úvodní exteriérové úrovně v okolí jezera Tenebris.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/tenebris-lake/downloads/tenebris-lake-v10

Český psaný návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
16
Zobrazení
16
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top