• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Sub-Memoir

Dokončen _Amnesia mod_ Sub-Memoir 2016-09-18

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Delší dobu mě sužují podivné sny a noční můry. Jsou tak znepokojující... A přitom mi místa, které v nich vidím, připadají tolik povědomá. Jako kdybych je už v minulosti viděl. Jsou to jen krátké záblesky - míst, která by se měla nacházet na baronově hradě. Když jsem přijel na hrad, sám baron mě provázel po svém příbytku. Ano...žalář, galerie, sklad, magická komora... Všechna tato místa jsem viděl ve svých snech... Ale nejčastěji to byla magická komora a v ní...podivná koule vyzařující tajuplné modré světlo... Musím najít odpovědi na své otázky... A já vím, kam je mám jít hledat...

Méně známý mód odehrávající se na podivném hradě s velice pěkně navrženými úrovněmi. Hrad působí velice realistickým dojmem. Jedinou slabinou hry je slabý a nedotažený příběh.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/sub-memoir/downloads/sub-memoir-full

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
30
Zobrazení
57
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top