• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ Penumbra: Twilight of the Archaic

Dokončen _Amnesia mod_ Penumbra: Twilight of the Archaic 2016-04-10

Verze hry
English Version
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
UPOZORNĚNÍ:
--- POZOR: Nejedná se o samostatnou hru, ale o konverzní mód hry Amnesia: The Dark Descent.
--- Pro majitele non-steam verze Amnesie: K hraní hry musíte mí nainstalovaný i mód Penumbra: Necrologue.
--- Hra Twilight of the Archaic je součástí steamové verze Necrologue, která je zcela zdarma. Pro spuštění hry klikněte na spouštěcí tlačítko hry Necrologue, poté myší označte spodní text Hrát hru Twilight of the Archaic a nakonec na HRÁT.
--- Hledáte-li češtinu pro mód Necrologue, tak k tomuto módu je slovenština, která je součástí steamové verze. Ze hry ji však nelze zapnout musíte jít do adresáře C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Amnesia The Dark Descent\Necrologue\config, kde smažte soubor base_english a název souboru base_slowak změňte na base_english. Poté jděte do dalšího podadresáře lang, kde proveďte totéž se souborem english.lang.
--- Bohužel se mi nepodařilo vyřešit problém s háčky a čárkami a z tohoto důvodu jsou texty bez nich. V případě, že se mi v budoucnosti podaří tento problém vyřešit, není vyloučeno, že udělám aktualizaci.
--- Texty v samotné hře jsou přeložené na 100%. Nejsou přeložené jen menu, nastavení a herní tipy. Předpokládám, že nastavení kláves a grafiky zvládne opravdu každý a pro mě by to byla několikahodinová práce navíc.

V posledním díle série Penumbra si tentokrát zahrajete za vědkyni Elonoru, která se bude snažit uniknout ze spárů děsivé podzemní základny v Grónsku. Čeká vás řada nových úrovní, ale rovněž navštívíte několik úrovní z minulých dílů (hlavně z Penumbra: Requiem), které jsou přepracované a postup jimi je pochopitelně odlišný.

V minulosti bylo ze strany amatérských tvůrců více pokusů přímo či nepřímo navázat na Penumbru. Kromě nedokončených nebo nepříliš vydařených módů stojí za zmínku snad jen Dark Case nebo méně známý mód Polaris.

Ruští tvůrci už při vydání čtvrtého dílu Necrologue prokázali své mimořádné schopnosti a s Twilight of the Archaic udělali tak důstojnou tečku za celou sérií. I když je tento díl má herní dobu přibližně poloviční oproti Necrologue, zdá se mi více atmosférický. Nakonec - posuďte sami...

Odkaz na stažení Necrologue pro majitele non-steam verze Amnesie:
http://www.moddb.com/mods/penumbra-necrologue

Odkaz na stažení Twilight of the Archaic pro majitele non-steam verze Amnesie:
http://www.moddb.com/mods/penumbra-twilight-of-the-archaic

České návody na obě hry na:
www.madukas.cz
(na Twilight of the Archaic se návod objeví s několikadenním zpožděním od zveřejnění češtiny)

Videonávod na českou verzi Penumbra: Twilight of the Archaic:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
245
Zobrazení
896
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top