• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Out of Time

Dokončen _Amnesia mod_ Out of Time 2016-04-04

Verze hry
1.0
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
"Probudil jsem se v podivném hradě, který byl chladný, opuštěný, zdevastovaný a evidentně léta neudržovaný. V jedné místnosti jsem našel úžasný stroj, který sršel energií. Netušil jsem v tu chvíli, že mě čeká neuvěřitelné dobrodružství; že vstupem do portálu stroje se přenesu do jiných časů a dimenzí, myslí prostého smrtelníka nepředstavitelných; že budu cestovat mimo prostor a MIMO ČAS."

I když Out of Time nepatří mezi tak známé módy jako např. The Great Work nebo Tenebris Lake, v kategorii portálových dobrodružství patří spolu s módem Through the Portal k tomu nejlepšímu co vzniklo. Ve hře převezmete roli služebníka geniálního vědce, který vynalezl stroj času, který je schopný přenést svého uživatele do jiných časových období a jiných dimenzí. Čeká vás pouštní svět s podivným podzemním chrámem, věčně zmrzlý svět s hradem duchů, nebezpečné stoky a také říše obrů, kde budete muset absolvovat soustavu opičích drah. Zjistíte jaké to je být v roli tvora o velikosti myši, pro kterého může být nepřekonatelným problémem i dřevěná bedna zasunutá mezi dveřmi. Dalším plusem hry jsou 2 zakončení.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhněte zde:
http://www.moddb.com/mods/out-of-time/addons/out-of-time-english

Český psaný návod na hru najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
35
Zobrazení
53
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top