• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ North Eclipse

Dokončen _Amnesia mod_ North Eclipse 2017-12-07

Verze hry
0.1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
V tomto vynikajícím módu se vydáte do základny v severní Africe, kde v minulosti probíhal výzkum tvora nazvaného 519b. Je asi jasné, že se to celé jaksi zvrtne a nakonec budete muset vy v kůži hlavního hrdiny ze základny nějak utéct.

Jedná se o jeden z nepříliš četných Penumbra módů. To znamená, že se budete pohybovat v úrovní jako z Penumbry. V každém případě mód je dost kvalitní a propracovaný a s docela zajímavým příběhem.

INSTALACE:
Při nakopírování složky North Eclipse musíte ze složky Nort Eclipse zkopírovat spouštěcí soubor do adresáře, kde je spouštěcí soubor Amnesie, jinak vám hra nebude fungovat.

UPOZORNĚNÍ:
Jedná se o ruský mód, který je dělaný podle Penumbra Necrologue, což sebou přináší jisté problémy. Z tohoto důvodu není překlad kompletní. V samotné hře nefungují v textech písmena s háčky, takže tam háčky chybí (je překvapivé, že v titulcích fungují). Dále jsem nepřekládal soubor base_english, ve kterých jsou popisy, menu, nastavení a některé předměty inventáře. To znamená, že tyto věcí zůstávají v angličtině. Důvodem je to, že jsem měl k dispozici dopředu přeložený soubor base_english, který však v North Eclipse nesprávně funguje. Konkrétně se namísto písmen s háčky a čárky zobrazují ruská písmena, takže jsem se rozhodl tento soubor do překladu nedávat. Přepracování tohoto souboru by bylo velice pracnou záležitostí. Texty v samotné hře, týkající se příběhu jsou však přeložené všechny, takže rozhodně budete všemu rozumět. Jen si budete muset v angličtině nastavit hru, grafiku, klávesy atd.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/north-eclipse/downloads/north-eclipse-v0-2-english

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
29
Zobrazení
52
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top