_Amnesia mod_ Lost the Lights

Dokončen _Amnesia mod_ Lost the Lights 2016-04-24

Verze hry
HQ
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Vědecký projekt Human Life Safeguarding měl za úkol shromáždit dobrovolníky a s jejich pomocí provádět vědecké výzkumy, které měly připravit lidstvo na krizové situace a zajistit jeho přežití v případě nenadálé globální pohromy. Více než 150 dobrovolníků bylo soustředěno v tajné vědecké základně zvané Úkryt. Jak se však ukáže, celý projekt je jeden obrovský podvod, který může mít pro lidstvo katastrofální následky. Do hry vstupuješ ty, který jako jediný můžeš tento podvod odhalit světu a celé to šílenství zastavit. Dokážeš přijít na to kdo jsi a proč jsi na tomto místě? Zastavení činnosti tohoto zrůdného projektu se jeví tvým hlavním úkolem.

Jedná se o výrazně nadprůměrný mód, který bývá některými hráči citován jak jeden z nejlepších. Lost the Light je mnoha ohledech unikátní mód. Přibližně tři čtvrtiny hry se odehrávají v klasických Amnesia úrovních, ačkoliv tyto jsou zajímavě navrženy a nepůsobí tak okoukaným dojmem, a poslední čtvrtina se odehrává v Penumbra úrovních. Kromě toho je tu celá řada originálních prvků (stroj na konci, zakončení hry). Hra je na mód poměrně rozsáhlá (při první hraní ji neodehrajete dříve než za 3 hodiny). Dost rozsáhlý a propracovaný je i příběh, i když zde se autoři nevyvarovali několika nelogických kiksů a nejasností.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/lost-the-lights
(Máte-li starší a slabší počítač, zvolte raději LQ verzi. Čeština by měla fungovat i na ní)

Psaný český návod na:
www.madukas.cz

Videonávod na českou verzi:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
105
Zobrazení
386
Typ souboru
rar
Velikost souboru
22 KB
Hash
2ac807978642cc1d5f74c8f360fe51ba
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top