• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ Lost in Place

Dokončen _Amnesia mod_ Lost in Place 2016-08-14

Verze hry
Full
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Jsme ve smyčce. Jsme uvězněni v časové smyčce. Už ani nevím kolikrát jsem psal tento dokument. A píši ho znovu a znovu a znovu. Zdá se, že jsem jediný kdo ví co se doopravdy stalo. Brána explodovala. V milisekundě byl osud tohoto světa změněn a uzavřen do strašlivé smyčky. Jsme nuceni všechny věci dělat stále znovu a znovu. Když se probouzím ze spánku, myslím si, že nastal nový den, nová realita, ale není tomu tak. Nyní platíme za své chyby. Tam leží Samuel, za chvíli jeho tělo zmizí, on opět přijde, bude ho následovat Henry a oba se propojí s tím ďábelským strojem. Svět se zhroutí a celý kolotoč začne zase nanovo. A tak donekonečna.

Atmosférický mód, jehož děj se točí okolo podivného stroje času, který ovlivní osudy postav příběhu. Atmosféra podzemí je opravdu hutná, délka hry ucházející a navíc má 2 konce. Za jediný nedostatek považuji to, že flashbacky jsou bez titulků, tudíž je nebylo možné přeložit. I tak nebude pro vás problém děj hry pochopit.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/lost-in-place/downloads/lost-in-place-full-release-revamped-english

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
186
Zobrazení
370
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top