• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Lost in Place

Dokončen _Amnesia mod_ Lost in Place 2016-08-14

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Jsme ve smyčce. Jsme uvězněni v časové smyčce. Už ani nevím kolikrát jsem psal tento dokument. A píši ho znovu a znovu a znovu. Zdá se, že jsem jediný kdo ví co se doopravdy stalo. Brána explodovala. V milisekundě byl osud tohoto světa změněn a uzavřen do strašlivé smyčky. Jsme nuceni všechny věci dělat stále znovu a znovu. Když se probouzím ze spánku, myslím si, že nastal nový den, nová realita, ale není tomu tak. Nyní platíme za své chyby. Tam leží Samuel, za chvíli jeho tělo zmizí, on opět přijde, bude ho následovat Henry a oba se propojí s tím ďábelským strojem. Svět se zhroutí a celý kolotoč začne zase nanovo. A tak donekonečna.

Atmosférický mód, jehož děj se točí okolo podivného stroje času, který ovlivní osudy postav příběhu. Atmosféra podzemí je opravdu hutná, délka hry ucházející a navíc má 2 konce. Za jediný nedostatek považuji to, že flashbacky jsou bez titulků, tudíž je nebylo možné přeložit. I tak nebude pro vás problém děj hry pochopit.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/lost-in-place/downloads/lost-in-place-full-release-revamped-english

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
40
Zobrazení
78
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top