1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

_Amnesia mod_ In Lucy's Eyes 2016-04-05

Prožijte vzrušující příběh v nejděsivějším módu Amnesie.

 1. Swankest CZ
  Verze hry:
  1.1
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Ocitáte se na cestě vedoucí k pochmurnému hradu. Uvnitř zůstala vaše žena a dcera a vy jste odhodláni je stůj co stůj zachránit. Vstupujete do temné stavby a boj o přežití může začít. Postupně se před vámi začne rozehrávat prostý avšak působivý příběh zloby, závisti a nenaplněných tužeb.

  In Lucy's Eyes je mnohými fanoušky Amnesie považován za nejvíce děsivý mód. Už jen úvodní exteriérová úroveň, kdy v dálce vidíte pochmurnou siluetu velkého hradu, dává tušit, že vás čeká nevšední zážitek. Podstatou tohoto konverzního módu nejsou klasické děsivé momenty, ale postupně gradovaná atmosféra deprese a bezvýchodnosti, kdy se vám strach bude pomalu avšak jistě zažírat pod kůži. K tomu přispívá nejen všudypřítomná temnota rozlehlých úrovní, ale také výrazně vylepšená grafika a v neposlední řadě vaše odkázanost na jediný světelný zdroj - sirky. Sirka však nevydrží hořet dlouho a vy se zakrátko opět ponoříte do tmy.

  Texty v samotné hře jsou přeložené na 100%; přeložené není jen menu s nastavením hry atd.

  UPOZORNĚNÍ:
  Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

  Hru stáhnete zde:
  http://www.moddb.com/mods/in-lucys-eyes/downloads/in-lucys-eyes

  V případě, že by vám hra nešla stáhnout, použijte tento odkaz:
  http://ulozto.cz/xdNNhb1f/amnesia-in-lucy-s-eyes-rar

  Český psaný návod:
  www.madukas.cz

  Videonávod na českou verzi: