• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ In Lucy's Eyes

Dokončen _Amnesia mod_ In Lucy's Eyes 2016-04-05

Verze hry
1.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Ocitáte se na cestě vedoucí k pochmurnému hradu. Uvnitř zůstala vaše žena a dcera a vy jste odhodláni je stůj co stůj zachránit. Vstupujete do temné stavby a boj o přežití může začít. Postupně se před vámi začne rozehrávat prostý avšak působivý příběh zloby, závisti a nenaplněných tužeb.

In Lucy's Eyes je mnohými fanoušky Amnesie považován za nejvíce děsivý mód. Už jen úvodní exteriérová úroveň, kdy v dálce vidíte pochmurnou siluetu velkého hradu, dává tušit, že vás čeká nevšední zážitek. Podstatou tohoto konverzního módu nejsou klasické děsivé momenty, ale postupně gradovaná atmosféra deprese a bezvýchodnosti, kdy se vám strach bude pomalu avšak jistě zažírat pod kůži. K tomu přispívá nejen všudypřítomná temnota rozlehlých úrovní, ale také výrazně vylepšená grafika a v neposlední řadě vaše odkázanost na jediný světelný zdroj - sirky. Sirka však nevydrží hořet dlouho a vy se zakrátko opět ponoříte do tmy.

Texty v samotné hře jsou přeložené na 100%; přeložené není jen menu s nastavením hry atd.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/in-lucys-eyes/downloads/in-lucys-eyes

V případě, že by vám hra nešla stáhnout, použijte tento odkaz:
http://ulozto.cz/xdNNhb1f/amnesia-in-lucy-s-eyes-rar

Český psaný návod:
www.madukas.cz

Videonávod na českou verzi:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
213
Zobrazení
495
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top