• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Illusions of the Dead

Dokončen _Amnesia mod_ Illusions of the Dead 2017-08-28

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Tvé jméno je Marcus Grant a žiješ v Anglii. Poté co zemřela tvá žena na rakovinu je tvá 9letá dcera Emily tím jediným co ti v životě zůstalo. Bohužel Emily trpí vzácným onemocněním zvaným skleróza. Na toto onemocnění neexistuje žádná efektivní léčba. Jednoho dne ti jeden starý přítel řekne zajímavou věc. Že prý vědci z hradu Barnard našli na sklerózu lék. Ale jsou to jen pověsti, takže kdo ví co je na tom pravdy. Tvým úkolem bude proniknout do hradu Barnard a v hlubokém podzemí pod hradem najít lék pro svoji dceru, abys ji zachránil před pomalou a bolestivou smrtí.

I když nových módů ve světě Amnesie již mnoho nevzniká, najdou se světlé výjimky, které přesahují průměr. Tou je i v létě 2017 vydaný mód Illusions of the Dead. Nelze ho sice srovnávat s takovými špičkovými díly jako například The Great Work, Tenebris Lake nebo The Fugitive - Episode Three, ale rozhodně se jedná o dost slušný nadprůměr, který ani na chvíli nenudí. Je zde znát snaha o netradiční přístup, ať už se jedná o design úrovní nebo o adventurní složku.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/illusions-of-the-dead/downloads/illusions-of-the-dead-full-release-v2

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
23
Zobrazení
47
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top