• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Gustav

Dokončen _Amnesia mod_ Gustav 2016-12-27

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Je pozdní jaro roku 1802. Díky svému talentu a úsilí jsi postoupil na alchymistickou akademii hluboko v území Pruska, nedaleko hradu Brennenburgu. Jedná se o malou školu, mající jen 8 žáků a 1 učitele, Alexandera, posledního z dlouhé řady baronů z Brennenburgu. Už jsi ve škole strávil dlouhý čas a naučil ses víc než v co jsi doufal. Díky tomu se před tebou začíná rýsovat nádherná budoucnost. V poslední době tě však znepokojuje jistá událost. Tvůj spolubydlící Gustav začal brát soukromé lekce u Alexandera. Chování jeho již tak labilní osobnosti se výrazně proměnilo. Evidentně si soukromé lekce u barona na něm vybírají svou daň. Podivné zvěsti se začínají šířit i mezi ostatními studenty, ale jsou to jen pouhé spekulace. Jedné chladné a sychravé noci tě probouzí silný rámus. Vydáváš se do chodeb s ještě napůl zalepenýma očima. Hlavou ti začínají vířit podivné myšlenky. Netrvá dlouho a dospěješ k okamžiku rozhodnutí: Buď najít odpovědi na své otázky, nebo si alespoň útěkem zachránit život. Netušíš, že tě čeká boj o vlastní život.

Jedná se o prequel k The Dark Descent, ve kterém se dozvíte o Alexanderových osudech přibližně 30 let před událostmi, kterých jste byli svědky v základní hře. Hra není příliš dlouhá a oplývá v podstatě průměrnými úrovněmi. Těžiště tohoto módu však spočívá především v příběhu, který je na tak krátkou herní dobu velice košatý a rozhodně ne nezajímavý. Doplňuje a rozvádí Alexanderův osud a pomáhá tak vytvářet pocit komplexnosti světa Amnesie.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/gustav/downloads/gustav-zip

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
31
Zobrazení
31
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top