• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Final Revelations

Dokončen _Amnesia mod_ Final Revelations 2017-09-02

Verze hry
V.3
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Ve hře převezmeš roli muže jménem Lee, který právě přijel do Gothfairu, vesnice, kde v poslední době zmizelo několik lidí a kde se dějí vůbec divné věci. Lee si myslí, že to má nějakou souvislost s křižáky, temnou konspirační organizací. Nyní tedy leží na bedrech Leea zjistit, co je na tom pravdy.

Jedná se o v mnoha ohledech jedinečný mód, který exceluje svojí délkou a výrazně přesahuje délku základní hry (v pořadí třetí nejdelší - po The Fugitive - Episode Three a Destiny Revenant). Hra se skládá ze 7 kapitol, z nichž každá by vydala za samostatný mód. Jedná se jednoznačně o áčkovou záležitost, která má doslova epický rozměr a která patří mezi 50 nejlepších módů Amnesie. Čekají vás rozmanité úrovně, zajímavé puzzly a také obchodování s obchodníky. Ve hře jsou totiž peníze, za které si můžete u obchodníků nakoupit užitkové předměty.

Hra je kompletně přeložená s výjimkou grafických nápisů na načítacích obrazovkách, které z pochopitelných důvod nešly přeložit. Jedná se o jeden z mých nejnáročnějších překladů, protože hra obsahuje obrovské množstvé textů, prakticky tolik jako plnohodnotná hra.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-final-revelations/downloads/final-revelations-v3

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
33
Zobrazení
49
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top