• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Emma's Story

Dokončen _Amnesia mod_ Emma's Story 2016-04-01

Verze hry
1.1
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Emma je dívka žijící v luxusním sídle se svým otcem, význačným vědcem. Ten však zmizí a Emma se ho vydává hledat. Pokud vám přijde, že hrát za mladou dívku bude nuda, nemylte se. Nádherné pokoje a haly zakrátko vystřídají, zatuchlá sklepení, vězení a mučírny. Mimořádně depresivní mód stavějící hodně na příběhu. Hra má druhý díl, který se jmenuje Emma's Story, Part 2: Emma's Nightmare a který je ještě minimálně o 100% lepší než díl první.

UPOZORNĚNÍ:
Ve hře se poškozují uložené pozice. Je tudíž dobré ji odehrát celou najednou (odhadem 2 hodiny).

DALŠÍ UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru si můžete stáhnout zde:
http://www.moddb.com/mods/emmas-story/downloads/emmas-story-custom-story

Česky psaný návod na hru najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
41
Zobrazení
41
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top