• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Destiny Revenant

Dokončen _Amnesia mod_ Destiny Revenant 2017-08-15

Verze hry
1.04
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Jedná se o velice unikátní a nadprůměrně kvalitní konverzní mód od známého slovenského modera Umbakarny, ve kterém se vydáte na cestu napříč časem a prostorem. Navštívíte vesmírnou stanici, jiné dimenze a dokonce i středoevropské panelákové sídliště. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl příběh, který se točí okolo souboje nemocnějších bytostí ve vesmíru. Do toho budete vrženi vy, v kůži Januse Riverse a záleží jen na vás, jak se s tím poperete. Kromě hlavní příběhové linie budete mít možnost navštívit i různé vedlejší nepovinné úrovně. Kapitolou samou o sobě jsou duté trofeje, sběratelské předměty. V případě, že jich nasbíráte nejméně 20, otevře se vám po dohrání hry tajná kapitola.

UPOZORNĚNÍ:
Hra obsahuje grafické texty, které nebylo možné přeložit. Jedná se o některé nápisy, informační dokumenty, nápisy u kvízů apod. To podstatné co souvisí s příběhem je však přeložené všechno, takže se rozhodně nestane, že byste v tom tápali.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/destiny-revenant

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVODY NA ČESKOU VERZI :

Autor
Swankest CZ
Staženo
13
Zobrazení
14
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top