• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Cursed Souls

Dokončen _Amnesia mod_ Cursed Souls 2017-09-04

Verze hry
Full
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Píše se rok 1879. Tvé jméno je je Isaac a jsi prostým vojákem, který bojoval v občanské válce. Jednoho se dne se probudíš sám uprostřed hlubokého lesa. Je chladno a ty musíš najít nějaké přístřeší. Nedaleko zahlédneš obrysy jakéhosi domu. Rozhodneš se do něj vstoupit.

Jedná se o nedlouhý, avšak dost kvalitní mód od autora slavného Final Revelations. Na konci si budete moci vybrat ze 3 zakončení.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/cursed-souls/downloads/cursed-souls-updated-original-version

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

OČEKÁVEJTE BRZY PŘÍCHOD NOVÉHO ČESKÉHO MÓDU AMNESIE, KTERÝ SE JMENUJE GETA.
(Ponořte se do komplikovaného a bizarního světa plného temných bohů, jejich fanatických uctívačů, cynicky zvrácených jedinců a podivných vědeckých experimentů. Čeká vás cesta depresivními úrovněmi, v jejichž zákoutích se ukrývají monstra, která neznají slitování... Avšak tím největším nepřítelem – bude vaše vlastní mysl. Právě na dně vaší mysli se skrývají ty největší hrůzy. Dokážete v této zkoušce obstát?)

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
30
Zobrazení
47
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top