• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Awakening to Shattered Life

Dokončen _Amnesia mod_ Awakening to Shattered Life 2016-04-19

Verze hry
1.3
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Jednoho odpoledne jsem na stole našel vzkaz od svého sluhy, že se mnou potřebuje mluvit. Později v noci mě náhle probouzí podivné zvuky. Je mi jasné, že na mém hradě není něco v pořádku. Nacházím další dopis od Williama a z jeho obsahu zjišťuji, že byl unesen. Vydávám se zachránit ho.

I když módy jako In Lucy's Eyes, Enigma nebo Mental Memorial bývají považovány za nejvíce strašidelné, tak ve světě klasických módů zvaných Custom Story zaujímá jedno z předních míst právě Awakening to Shattered Life. Tento mód má dokonale sladěné a provázané jak děsivé momenty (lekačky) tak postupně gradovanou tísnivou atmosféru, což z něj dělá opravdu nevšední zážitek. Kromě toho má tento mód i další pozitiva jako rozmanité úrovně, zajímavé adventurní puzzle a v neposlední řadě dvě zakončení. Jedinou slabinou hry je trochu slabší příběh.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/awakening-to-shattered-life-v13/downloads/awakening-to-shattered-life-v13

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
27
Zobrazení
27
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top