1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

_Amnesia mod_ Amnesia Hill: Harold's Story 2016-04-26

Vstupte do světa, který je kombinací Amnesie, Silent Hillu a Penumbry a prožijte Haroldův příběh.

 1. Swankest CZ
  Verze hry:
  1.3
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Pokud jste fanoušky jak Amnesie tak Silent Hillu rozhodně si nenechte ujít tento mód. Čeká vás zajímavý příběh a temné depresivní úrovně jak ve stylu Penumbry, Silent Hillu tak i samotné Amnesie. Novinkou je, že v některých případech můžete s monstry bojovat a zabíjet je házením předmětů. Na začátku hry vás čeká tutorial, který však není povinný a je i celkem zbytečný pokud nejste úplní začátečníci.

  Haroldův příběh patří mezi tzv. Silent Hill módy, které využívají částečně prvky Penumbry a částečně prvky podobající se právě Silent Hillu (industriální peklo, řetězy apod.) Hra hodně čerpá z nejslavnějšího z těchto módů jménem White Night, avšak jde si víceméně svou vlastní cestou a snaží se co nejvíc se přiblížit právě Silent Hillu. Do stejné kategorie spadá i méně známý mód Haunted by Ghosts. Nejen že si zabojujete s monstry, které můžete zabíjet pomocí předmětů, ale setkáte se i s několika bossy, na které budete muset použít specifickou taktiku, abyste je porazili.

  UPOZORNĚNÍ:
  Texty v samotné hře jsou přeložené na 100% včetně tutoriálu; nejsou přeložené jen herní tipy a nastavení hry, grafiky atd., jelikož předpokládám, že toto zvládne každý.

  Hru stáhnete zde:
  http://www.moddb.com/mods/amnesia-hill/downloads/amnesia-hill-harolds-story-v20

  Psaný český návod najdete na:
  www.madukas.cz

  Videonávod na českou verzi: