• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ Amnesia Hill: Harold's Story

Dokončen _Amnesia mod_ Amnesia Hill: Harold's Story 2016-04-26

Verze hry
1.3
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Pokud jste fanoušky jak Amnesie tak Silent Hillu rozhodně si nenechte ujít tento mód. Čeká vás zajímavý příběh a temné depresivní úrovně jak ve stylu Penumbry, Silent Hillu tak i samotné Amnesie. Novinkou je, že v některých případech můžete s monstry bojovat a zabíjet je házením předmětů. Na začátku hry vás čeká tutorial, který však není povinný a je i celkem zbytečný pokud nejste úplní začátečníci.

Haroldův příběh patří mezi tzv. Silent Hill módy, které využívají částečně prvky Penumbry a částečně prvky podobající se právě Silent Hillu (industriální peklo, řetězy apod.) Hra hodně čerpá z nejslavnějšího z těchto módů jménem White Night, avšak jde si víceméně svou vlastní cestou a snaží se co nejvíc se přiblížit právě Silent Hillu. Do stejné kategorie spadá i méně známý mód Haunted by Ghosts. Nejen že si zabojujete s monstry, které můžete zabíjet pomocí předmětů, ale setkáte se i s několika bossy, na které budete muset použít specifickou taktiku, abyste je porazili.

UPOZORNĚNÍ:
Texty v samotné hře jsou přeložené na 100% včetně tutoriálu; nejsou přeložené jen herní tipy a nastavení hry, grafiky atd., jelikož předpokládám, že toto zvládne každý.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-hill/downloads/amnesia-hill-harolds-story-v20

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

Videonávod na českou verzi:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
237
Zobrazení
534
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top