• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Amnesia Hill: Extermination

Dokončen _Amnesia mod_ Amnesia Hill: Extermination 2016-04-26

Verze hry
-
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Jakási síla brání Ryanu Finchovi v odchodu z bytu. Už tam tvrdne po tři dlouhé dny. Stejně tak uplynuly tři dny od okamžiku, kdy mu jeden z jeho přátel dodal model domu. Byla to vynikající koupě, protože model vypadal na internetových stránkách skvěle. Jen bylo podezřelé, že se ho majitel chtěl zbavit za tak nízkou cenu. Možná je to jen nějaké náhoda, že kolotoč podivných událostí začal v ten samý den, kdy Ryan koupil model. Celá záležitost mu však nejde z hlavy. Je opravdu možné, že by byl domek tou pravou příčinou? Ryan se rozhodne model blíže prozkoumat a přijít celé záležitosti na kloub.

Extermination je přímé pokračování Harold's Story. Na rozdíl od prvního dílu, který je konverzí, je druhý díl klasickou Custom Story, takže si ho nainstalujete do adresáře custom_stories. Opět vás čeká řada zajímavých úrovní ve stylu Silent Hillu a napínavý příběh, ve kterém se rozvíjejí další Haroldovy osudy. Hrát ovšem budete za postavu Ryana Finche... Za další plus považuji dva konce hry (dobrý a špatný).

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-hill/downloads/amnesia-hill-extermination-best-played-on-fc-mod

Psaný český návod na jdete na:
www.madukas.cz

Videonávod na českou verzi:

Autor
Swankest CZ
Staženo
38
Zobrazení
109
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top