• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
_Amnesia mod_ Amnesia Hill: Extermination

Dokončen _Amnesia mod_ Amnesia Hill: Extermination 2016-04-26

Verze hry
-
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Jakási síla brání Ryanu Finchovi v odchodu z bytu. Už tam tvrdne po tři dlouhé dny. Stejně tak uplynuly tři dny od okamžiku, kdy mu jeden z jeho přátel dodal model domu. Byla to vynikající koupě, protože model vypadal na internetových stránkách skvěle. Jen bylo podezřelé, že se ho majitel chtěl zbavit za tak nízkou cenu. Možná je to jen nějaké náhoda, že kolotoč podivných událostí začal v ten samý den, kdy Ryan koupil model. Celá záležitost mu však nejde z hlavy. Je opravdu možné, že by byl domek tou pravou příčinou? Ryan se rozhodne model blíže prozkoumat a přijít celé záležitosti na kloub.

Extermination je přímé pokračování Harold's Story. Na rozdíl od prvního dílu, který je konverzí, je druhý díl klasickou Custom Story, takže si ho nainstalujete do adresáře custom_stories. Opět vás čeká řada zajímavých úrovní ve stylu Silent Hillu a napínavý příběh, ve kterém se rozvíjejí další Haroldovy osudy. Hrát ovšem budete za postavu Ryana Finche... Za další plus považuji dva konce hry (dobrý a špatný).

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-hill/downloads/amnesia-hill-extermination-best-played-on-fc-mod

Psaný český návod na jdete na:
www.madukas.cz

Videonávod na českou verzi:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Autor
Swankest CZ
Staženo
194
Zobrazení
607
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Back
Top