1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

_Amnesia mod_ Amnesia Hill: Extermination 2016-04-26

Haroldův příběh pokračuje a navíc do hry vstupuje nová postava - Ryan.

 1. Swankest CZ
  Verze hry:
  -
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  Jakási síla brání Ryanu Finchovi v odchodu z bytu. Už tam tvrdne po tři dlouhé dny. Stejně tak uplynuly tři dny od okamžiku, kdy mu jeden z jeho přátel dodal model domu. Byla to vynikající koupě, protože model vypadal na internetových stránkách skvěle. Jen bylo podezřelé, že se ho majitel chtěl zbavit za tak nízkou cenu. Možná je to jen nějaké náhoda, že kolotoč podivných událostí začal v ten samý den, kdy Ryan koupil model. Celá záležitost mu však nejde z hlavy. Je opravdu možné, že by byl domek tou pravou příčinou? Ryan se rozhodne model blíže prozkoumat a přijít celé záležitosti na kloub.

  Extermination je přímé pokračování Harold's Story. Na rozdíl od prvního dílu, který je konverzí, je druhý díl klasickou Custom Story, takže si ho nainstalujete do adresáře custom_stories. Opět vás čeká řada zajímavých úrovní ve stylu Silent Hillu a napínavý příběh, ve kterém se rozvíjejí další Haroldovy osudy. Hrát ovšem budete za postavu Ryana Finche... Za další plus považuji dva konce hry (dobrý a špatný).

  Hru stáhnete zde:
  http://www.moddb.com/mods/amnesia-hill/downloads/amnesia-hill-extermination-best-played-on-fc-mod

  Psaný český návod na jdete na:
  www.madukas.cz

  Videonávod na českou verzi: