• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ Abduction

Dokončen _Amnesia mod_ Abduction 2016-04-07

Verze hry
1.0.7
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Tento mód je přímým dějovým pokračováním základní hry The Dark Descent. -Daniel sice porazil Alexandra, avšak ten nezemřel a odcestoval do jiné dimenze. Za nějaký čas po událostech základní hry probudí Daniela uprostřed noci v jeho domě podezřelý šramot. Sejde do sklepení, kde je napaden monstrem... A tím začíná nové Danielovo dobrodružství. Daniel bude muset odcestovat za nesmrtelným Alexandrem do jiné reality a skoncovat s ním jednou provždy.

Ze strany tvůrců módů bylo v minulosti učiněno více pokusů o navázání na děj základní hry. Většina z nich za mnoho nestálo, avšak vznikly dva excelentní módy, které za pozornost rozhodně stojí - Abduction a Through the Portal. Druhý jmenovaný je spíše pokračováním velice alternativním a jeho primárním posláním nebylo ani tak navázání na základní hru. Oproti tomu Abduction přímo dějově navazuje, rozvíjí další děj (souboj Daniela a Alexandra) a posouvá tak celou brennenburskou ságu dál.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/abduction/downloads/abduction-full-release-v-107

Český psaný návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
40
Zobrazení
64
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top