• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
_Amnesia mod_ A Coward's Debt

Dokončen _Amnesia mod_ A Coward's Debt 2016-04-12

Verze hry
1.2
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Tento mód je od Damascuse, autora jednoho z nejslavnějších módů The Great Work. Damascus znovu dokazuje, že patří mezi elitní modery a že The Great Work nebyl jen náhodný úspěch. I zde je vidět autorův talent pro vytváření příběhů a jeho dokonalé skloubení s hrou. Rozehrává před vámi prostý avšak působivý příběh o zradě, pomstě a zbabělosti a v neposlední řadě o nikdy nekončícím utrpení.

Hra není nijak dlouhá a navíc používá prvky importované z A Machine for Piggs, což ji na hony vzdaluje klasickým módům Amnesie a pro vás tak bude netradičním zážitkem.

UPOZORNĚNÍ:
Čeština je primárně určena pro českou verzi Amnesie s oficiální češtinou od Top CD. U jiných jazykových verzí Amnesie nebude čeština správně fungovat. Konkrétně se budou nadále v angličtině zobrazovat názvy a popisy těch předmětů v inventáři, které jsou stejné jako v základní hře. Navíc nebudou fungovat některá písmena s háčky a čárkami u názvů dokumentů a názvů předmětů v inventáři. Češtinu na jiné jazykové verze nainstalovat lze, ale počítejte s těmito drobnými nedostatky.

Hru stáhnete zde:
http://www.moddb.com/mods/amnesia-a...-cowards-debt-v12-bug-fixes-and-translations¨

Psaný český návod najdete na:
www.madukas.cz

VIDEONÁVOD NA ČESKOU VERZI:

Autor
Swankest CZ
Staženo
31
Zobrazení
83
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Swankest CZ

Top