• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Vaporum dostane český překlad a aktuální informace o překladu Torment: ToN

Kdo nás již sledujete delší dobu, jistě zná překladatele Farflama, jeho překladatelskou tvorbu, a není ho určitě třeba dlouze představovat. Vedle překládání her se však věnuje i překladům rozhovorů, videí a dokonce občas uspořádá i vlastní interview se zajímavými lidmi.

Nemohlo tedy uniknout naší pozornosti, že se na jeho stránkách objevil rozhovor se zástupcem slovenského studia Fatbot Games, které stojí za dungeonem Vaporum.
Hra, jako taková, zjevně čerpá inspiraci z her, jako byl Legend of Grimrock, ale trochu se neubráním pocitu, že svou stylizací hodně připomíná i Bioshock. Sci-fi není nikdy dost a tento projekt se svým originální pojetím pokusí oslovit všechny milovníky právě zmíněného žánru. Co je vše ve hře možné, jak probíhá boj, co se řeší obsahově, se dočtete ve Farflamově rozsáhlém rozhovoru, který je k nalezení na jeho stránkách.

Nicméně, proč hra Vaporum neušla ani naší pozornosti? Tušíte správně. Autoři na stránkách oficiálně oznámili, že hra bude, kromě jiných, obsahovat i oficiální českou lokalizaci. Ta je v tuto chvíli hotova a intenzivně se testuje. Další detaily zatím známy nejsou, ale doufáme, že si ji brzy budete moci vychutnat plnými doušky i vy, naši fanoušci.

Kdo přesně za češtinou stojí sice tušení máme, ale byla by to v tuto chvíli čistá spekulace a proto si to zatím raději necháme pro sebe. Celému týmu ze srdce přejeme, aby finální práce probíhaly dle jejich představ a aby se vyhnuli všem komplikacím. Založení profilu tohoto překladu na našem portálu očekáváme každým dnem.

Tolik ve zkratce ke hře Vaporum. Nicméně u Farflama toho na jeho stránkách a YT kanálu najde mnohem více. Můžete si tam například přečíst aktuální informace z překladu Torment: Tides of Numenéra, které shrnují poslední dění, změny v týmu a přibližují, jak překlad přes léto postupoval.

Na YT kanále naleznete překlad videa, které shrnuje postřehy z Assassin’s Creed Origins:
 
  • To se mi líbí
Reactions: Vonter a Farflame

Kvi kva

Člen
Joo Torment!! Já chci CZ do Tormentu!:smile: Jeďině tak to potom bude pro mě hratelné. Tam jsou hodně těžko přeložitelné texty, alespoň pro mě.
 
Top