1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Humble Bundle

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Ascalon, 2 Květen 2015.

1. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Pro ty, co tento projekt neznají zde dám krátký popisek a odkaz.

Projekt naleznete na adrese: https://www.humblebundle.com/

V podstatě se jedná o projekt, kdy se dávají hry za symbolickou cenu a je jenom na nakupujícím, kolik sám zaplatí. Ano, jsem si vědom, že typický český člověk půjde a dá nejnižší možnou částku, ale i tak se občas najde někdo, kdo přispěje a kvůli těmto lidem to hlavně sem dávám. ;)
    Tyto peníze jdou v určitém podílu část prodejci, část na charitu a část na tento projekt. Kam a kolik jde, si můžete určit sami. Primární účel této akce je podpořit American Red Cross, charity: water a Doctors Without Borders.

2. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Jsou do projektu obecně zapojeny i jiné nevídělečné organizace, než ty zde uvedeny?

3. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

4. Archik

Archik Wild Hunt Člen

Osobně mám z Humble Bundle 3/4 her na Steamu, občas jsou tam fakt super koupě, doporučuji pravidelně sledovat.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Aktuálně nabídka Assassin's Creed... (platí do 17. 01.2016)

od 0,96 € - Assassin's Creed, Assassin's Creed® Chronicles: India, Assassin’s Creed Chronicles: China, Assassin's Creed® Chronicles: Russia

od 7,76 € - předešlé plus Assassin's Creed II Deluxe Edition, Assassin's Creed® III Tyranny of King Washington: The Infamy (DLC), Assassin’s Creed® Liberation HD

od 14,17 € - předešlé plus Assassin’s Creed® Unity, Assassin's Creed® Brotherhood

6. Teď můžete mít X-Com 2 za 300, za týden nebo dva k tomu dostanete dalších 5 her navíc. Pokud nechcete mít předplacený, můžete si měsící službu zrušit.

https://www.humblebundle.com/monthly

7. WidlCZ

WidlCZ Člen

Monthly využívám už asi rok a velká spokojenost, vždy se tam najde alespoň jedna hra, která mě zajímá. A co už mám, to rozdám. Navíc se mi pod ruku dostanou i hry, kterých bych si jinak ani nevšiml nebo o nich nevěděl.Je vidět, že to vybírá někdo s mozkem :)

8. Minoss

Minoss Člen

Vidím dobre alebo je tam teraz Total War™: WARHAMMER za 12 dolarov :)

Sdílejte tuto stránku